Najčastejšie otázky


Koľko stojí donáška kvetov?

V cene kytice je už zahrnutá donáška kvetov v rámci celého územia Slovenska + gratulačná kartička. Žiadne ďalšie poplatky neplatíte!

Možem si objednať kyticu a zaplatiť ju aj keď som v zahraničí?

Áno, máme veľa klientov, ktorí žijú v zahraničí a posielajú kvety na Slovensko svojim blízkym, ktorým chcú urobiť radosť. Zaplatiť za donášku kvetov môžete aj keď ste v zahraničí. Zvolíte si z viacerých možností tú, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Ako môžem zaplatiť za donášku kytice ?

Zabezpečili sme pre Vás všetky dostupné a bezpečné možnosti platieb  -  platobnou kartou, bankovým pevodom, vkladom na náš účet, paypal, internet banking. Pri online prevodoch sa jedná o zabezpečené platobné brány, kde je Vaša platba ihneď prevedená na náš účet. V prípade úhrady bankovým prevodom nám postačuje, ak  potvrdenie o platbe zašlete na našu mail adresu info@e-kvety.eu a Vaša objednaná kytica bude doručená.

Viete mi kyticu doručiť aj v deň keď si ju objednám?

Áno, kyticu doručujeme do 2 hodín od objednania a zaplatenia.

Doručujete kytice aj v sobotu ?

Kytice doručujeme kamkoľvek v rámci Slovenska 7 dní v týždni, ale je potrebné objednávku zrealizovať počas pracovného týždňa, alebo nás kontakovať vopred pred zadaním objednávky telefonicky, a my Vám potvrdíme či budeme vedieť donášku doručiť.

Kvety doručujete na presnú hodinu ktorú zadám v objendávke?

Kytice sa snažíme doručiť na čas, ktorý zadáte v objednávke. Môže sa stať buď vplyvom počasia, veľkého množstva objednávok alebo nepredvídaných udalostí, že kvety nevieme doručiť na presne stanovený čas, ale v tom prípade Vás ako objednávateľa kontaktujeme a dohodneme detaily o časovom sklze.

Doručujete kvety aj na Oravu?

Kytice doručujeme v rámci celého územia Slovenska.

Môžem poslať kyticu tak, aby obdarovaná osoba nevedela od koho ju dostala?

Áno, na venovanie obdarovanému napíšte len nejaký odkaz, a keď sa nepodpíšete, tak sa nedozvie kto kvety poslal.

Čo v prípade ak obdarovaná osoba nebude v čase odovzdania daru na adrese ktorú som zadal v objednávke?

Spojíme sa s ňou telefonicky ( preto potrebujeme aj kontakt na obdarovanú osobu ). Dohodneme sa s ňou kam jej kvety doručíme, alebo kde by sme ich mohli nechať.

Ako budem vedieť že bola kytica odovzdaná ?

Väčšinou spätná väzba býva okamžitá od obdarovanej osoby ihneď po doručení kytice, pretože je príjemca natoľko potešený, že musí ihneď volať nášmu zákazníkovi - odosielateľovi kvetinového daru, aby mu sám poďakoval. Samozrejme nás kedykoľvek zastihnete na tel. číslach 0903124849, 0948339643 a my Vás radi informujeme o stave Vašej objednávky.