O NÁS


Sme veľmi radi, že ste k nám zavítali :) . 

Sme internetové online kvetinárstvo  E-KVETY -  a vznikli sme, aby sme mohli rozdávať radosť Vám i Vašim blízkym. Nič pre nás nie je dôležitejšie, ako Vaša spokojnosť.

Ak si neviete s čímkoľvek pri objednávke poradiť, neváhajte nás kedykoľvek osloviť 0903/124849 a my Vám vždy radi pomôžeme :)

Špecializujeme sa na donášku kvetov, kytíc rôznych druhov, sladkostí, vín, ozdobných a darčekových košov na adresu podľa Vašich požiadavok a prianí,  po celom území Slovenska do práce, domov, nemocnice, úradu ....kamkoľvek potrebujete

Cena kytice je konečná - zahŕňa kyticu z čerstvých kvetov, donášku na miesto určenia + kartičku s blahoželaním alebo odkazom.

Veľká časť našich zákazníkov využíva donášku kvetov práve vtedy, keď sa nachádzajú v zahraničí a chcú popriať všetko najlepšie svojim najbližším. Bežne preto prichádzajú objednávky z Ruska, USA, Kanady, Austrálie, Japonska, Talianska, Rakúska a z ďalších krajín celého sveta.

Ku každému z Vás pristupujeme individuálne tak, aby Vaše objednávky boli vybavené  k Vašej  spokojnosti a aby ste sa k nám radi vracali.

Dôvody prečo nakupovať u nás

 

Pracovná doba:

Pondelok - Piatok  8.00 - 20.00
Sobota  8.00 - 20.00
Nedeľa  9.00 - 20.00