Ďakujem za doručenie kytice do práce kde som chcela prekvapiť sestru.

Zuzana, Bánovce nad Bebravou 17.12.2021

Presne na čas doručené, krásna kytica, spoľahlivosť.

Róbert, Uhrovec 11.2.2022

Bánovce nad BebravouSpoľahlivá expresná donáška kytícBánovciach nad Bebravou - vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E- KVETY

Na poslednú chvíľu vám niečo prišlo do cesty a nemôžete sa zúčastniť oslavy vašich najbližších ? Pre vás sme tu my - Donáška kvetov v Bánovciach nad Bebravou a širokom okolí. Pripravíme pre vás kyticu z čerstvých kvetov podľa vášho želania a doručíme ju na miesto konania oslavy. Ku kytici pripojíme aj vaše venovanie, ktoré si oslávenec prečíta pri prebratí kvetov. Bude to radosť na oboch stranách, pretože aj napriek tomu, že ste sa nemohli zúčastniť oslavy, prejavili ste takýmto spôsobom vašu lásku a pozornosť voči oslávencovi. Hneď ako to bude možné sa vám poďakuje telefonicky a rozpovie celý príbeh, ako nečakane ho príjemne prekvapila vaša pozornosť vo forme kvetinového daru. 

Tak poďte na to, a pozrite si našu kvetinovú ponuku k akejkoľvek príležitosti. Z pohodlia vášho domova či práce si viete v troch rýchlych klikoch vytvoriť objednávku a hneď ako ju odošlete, môžme začať vašu kyticu viazať a už o pár minút bude pri dverách vášho oslávenca. 

Čo sľúbime to aj dodržíme. Poradíme vám pri výbere tej najvhodnejšej kytice pri príležitosti narodenín, promócií, narodení dieťatka, prejave lásky alebo len tak pre potešenie.

A kam v okolí Bánoviec nad Bebravou kytice doručujeme ? Kam len potrebujete :

Dvorec, Veľké Chlievany, Haláčovce, Otrhánky, Dolné Naštice, Veľké Držkovce, Ruskovce, Dežerice, Prusy, Horné Naštice, Miezgovce, Brezolupy, Svinná, Veľká Hradná, Malá Hradná, Cimenná, Zlatníky, Rybany .....

 

Želáme vám radosť z obdarovania