Milí naši zákazníci, v dňoch 7.8.2020 - 9.8.2020 objednávky nemôžeme z dôvodu čerpania dovolenky zrealizovať. Všetky objednávky, ktoré sme prijali do tohto termínu budú doručené. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Rýchla a spoľahlivá donášková služba, kytice vždy dlho vydržia. Rada u Vás už dlho nakupujem.

Evka, Turňa nad Bodvou 17.7.2018

Veľmi priateľský prístup k zákazníkovi, vždy ochotný pomôcť, veľký výber kytíc.

Andrej, Moldava nad Bodvou 4.8.2018

Moldava nad BodvouNádherné kytice doručíme ešte dnes v Moldave nad Bodvou - vaše kvetinárstvo E-KVETY

Už dlho pracujete a žijete mimo Moldavy nad Bodvou a Vaša blízka rodina, priatelia a známy sú smutný z vašej neprítomnosti?

My vám s tým vieme pomôcť. Zabezpečíme donášku krásnej kytice v Moldave nad Bodvou z čerstvých kvetov, v termíne ktorý si zvolíte. Máte možnosť si vybrať z množstva kytíc, ktoré sme pre Vás pripravili. Kurier kyticu s vašim venovaním osobne odovzdá oslávnecovi a tak sa skoro " osobne " zúčastníte gratulácie.

Objednávku vytvoríte priamo v našom eshope v troch rýchlich a ľahkých krokoch : výber kytice, vyplnenie objednávky, zvolenie platby ktorá vám vyhovuje. A to je všetko, o ostatné sa postaráme my. Spätná väzba býva vždy veľmi rýchla. Obdarovaní bývajú tak nadšení, že sa potrebujú s radosťou z darčeka podeliť s objednávateľom.

A kam kytice doručujeme ? Kamkoľvek potrebujete :

Mokrance, Čečejovce, Cestice, Komárovce, Buzica, Drienovec, Peder, Žarnov, Turňa nda Bodvou, Hosťovce, Debraď ....

 

Príjemný nákup prajú

e-kvety