Milí zákazníci, v dňoch 25.1.-26.1.2020 objednávky nedoručujeme. Ďakujeme za pochopenie.Patrí Vám veľká vďaka, ani som nedúfala, že cez víkend a tak rýchlo doručíte kyticu mojej sestre. Určite znovu využijem Vaše služby.

Agika, Nové Zámky 4.8.2017

Krásne kytice, výborná a spoľahlivá donáška, nemám čo vytknúť.

Milan, Bánov 7.1.2018

Nové ZámkyDonáška kvetov v Nových Zámkoch  - pripravili sme pre Vás najkrajšie kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Potrebujete poslať kyticu červených ruží Vašej milovanej ? Má vaša mamička narodeniny a vy ste ďaleko od nej ?  Chcete poslať kyticu kvetov v Nových Zámkoch anonymne ?

Sme tu pre vás my e-kvety! Pripravili sme pre vás krásne kytice z kvetov tej najvyššej kvality. Záleží nám na vašej spokojnosti, preto si dávame záležať, aby naše kvety boli vždy čerstvé.

V Nových Zámkoch a širokom okolí doručíme vami vybranú kyticu už do 2 hodín od objedania, kamkoľvek si budete želať spolu s vašim venovaním. Stačí ak nám v objednávke uvediete komu, kedy a kam kyticu doručíme. Ak budete chcieť a obdarovaná osoba bude súhlasiť, pošleme vám aj fotografiu z odovzdania kytice ak nás o to v objednávke požiadate.

A kam kytice doručujeme ? Kam len potrebujete :

Andovce, Bardoňovo, Bíňa, Čechy, Dolný Oháj, Gbelce, Jasová, Kamenín, Kolta, Michal nad Žitavou, Podhájska, Rastislavice, Šurany, Úľany nad Žitavou, Černík, Komjatice, Lipová, Mojzesovo, Palárikovo, Bánov, Bruty, Dvory nad Žitavou, Radava, Tvrdošovce, Veľký Kýr, Strekov, Mužľa, Maňa .......