Krásne kytice, výborná a spoľahlivá donáška, nemám čo vytknúť.

Milan, Bánov 7.1.2021

Patrí Vám veľká vďaka, ani som nedúfala, že cez víkend a tak rýchlo doručíte kyticu mojej sestre. Určite znovu využijem Vaše služby.

Agika, Nové Zámky 4.8.2021

Nové ZámkyExpresná donáška kvetov v Nových Zámkoch  - pripravili sme pre Vás tie najkrajšie kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Dostali ste dnes skvelý nápad a chcete vylepšiť deň a poslať kyticu kvetov v Nových Zámkoch vašim priateľom či rodine? Alebo chcete doručiť kyticu kvetov v Nových Zámkoch anonymne? Je to ten najlepší darček :) s veľkým prekvapením, keď obdarovaná osoba ani len netuší, čo jej kurier prinesie. Vždy sú to pre nás nezabudnuteľné nádherné chvíle. Keď vidíme, v akom úžase sa prijímateľ díva na kyticu a číta vaše slová na lístočku, ktorý je doručený spolu s kvetmi. Samozrejme ak je to vaše prianie vy zostávate v utajení.

Donáške kvetov v Nových Zámkoch sa venujeme už niekoľko rokov, sme poctení, že nám dôverujete a zverujete prípravu kytíc až po ich odovzdanie do našich rúk. Našu prácu berieme ako poslanie, keď môžme pomocť vám, priblížiť sa k vašim milovaným práve vo chvíľach keď ste ďaleko.

Pripravili sme pre vás krásne kytice z kvetov tej najvyššej kvality. Záleží nám na vašej spokojnosti, preto si dávame záležať, aby naše kvety boli vždy čerstvé. Objednávku v našom eshopre vytvoríte veľmi jednoducho a rýchlo z pohodlia vášho domova či kancelárie v troch krokoch. 

V Nových Zámkoch a širokom okolí doručíme vami vybranú kyticu už do 2 hodín od objedania, kamkoľvek si budete želať spolu s vašim venovaním. Stačí ak nám v objednávke uvediete komu, kedy a kam kyticu doručíme. Ak budete chcieť a obdarovaná osoba bude súhlasiť, pošleme vám aj fotografiu z odovzdania kytice ak nás o to v objednávke požiadate.

A kam kytice v Nových Zámkoch a okolí doručujeme ? Kam len potrebujete :

Andovce, Bardoňovo, Bíňa, Čechy, Dolný Oháj, Gbelce, Jasová, Kamenín, Kolta, Michal nad Žitavou, Podhájska, Rastislavice, Šurany, Úľany nad Žitavou, Černík, Komjatice, Lipová, Mojzesovo, Palárikovo, Bánov, Bruty, Dvory nad Žitavou, Radava, Tvrdošovce, Veľký Kýr, Strekov, Mužľa, Maňa .......

 

Prajeme vám zážitok z nakupovania