Veľká ochota, široký výber, krásne kytice.

Emil, Lednica 25.1.2022

Veľmi pekne ďakujem za doručenie kytice na poslednú chvíľu v sobotu večer.

Tomáš, Púchov 21.3.2022

PúchovSpoľahlivá expresná donáška kvetov Púchove - čarokrásne kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Narodilo sa vám vnúčatko a vy chcete potešiť svoju dcéru či nevestu pri príchode domov ? Kyticu z nádherných kvetov doručíme v Púchove a okolí priamo k dverám, aby príbytok rozvoniaval a privítal na svete to najcennejšie čo máme. Sú to neopakovateľné momenty, keď príde na svet nový život. Mamička bude nadšená keď ju doma prekvapí kytica kvetov ako pozornosť od vás a ešte dlho bude spríjemňovať vo váze jej interiér.

Každý deň pre vás s láskou a nadšením pripravujeme nádherné kytice z čerstvých kvetov a doručujeme v Púchove a okolí kamkoľvek potrebujete. Vy si zvolíte miesto a čas doručenia a o ostatné sa už postaráme my. Floristky ku každej objednávke pristupujú individuálne a pripravia vždy nevšedné kytice, s ktorými sa k obdarovanému nesie aj vaše posolstvo v slovách pripojených na kartičke spolu s kvetmi.

Ak si nie ste istý výberom kytice, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám pomôžeme či už s výberom kvetov, alebo s postupom pri vytvorení vašej objednávky. Nech ste kdekoľvek viete si objednať kvety s doručením ešte dnes, iba v troch rýchlych krokoch. Stačí vám k tomu váš mobil či počítač.

A kam doručujeme kytice v Púchove a okolí?

Lednické Rovné, Beluša, Streženice, Záriečie, Lysá pod Makytou, Dolná Mariková, Udiča, Sverepec ....

 

Želáme vám radosť  z nakupovania