Milí naši zákazníci, v dňoch 7.8.2020 - 9.8.2020 objednávky nemôžeme z dôvodu čerpania dovolenky zrealizovať. Všetky objednávky, ktoré sme prijali do tohto termínu budú doručené. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Veľa spokojných zákazníkov Vám prajem a držte si latku tak vysoko ako doteraz.

Jožko, Hodonín 30.6.2018

S Vami mám vždy záruku, že kytica bude nádherná, včas doručená, takže moja spokojnosť je veľká.

Radko, Skalica 12.1.2018

SkalicaSpoľahlivá rýchla donáška kvetov v Skalici - originálne kytice - kvetinárstvo E- KVETY

Bývate mimo Slovenska, ďaleko od vašej rodiny a neviete byť prítomní v Skalici na oslavách s vašimi milovanými ? Práve pre vás sme pripravili internetové kvetinárstvo, kde sme pripravili množstvo krásnych kytíc, z ktorých si určite vyberiete tú najkrajšiu pre vášho oslávenca.

Každému zákazníkovi, každej objednávke sa venujeme individuálne s osobným prístupom, pretože vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Keď ste spokojní vy a vaši blízky sa tešia z krásnej kytice, to je pre nás ocenenie.

Objednávku zvládnete veľmi ľahko. V prvom kroku nám uvediete všetky údaje aby sme vedeli komu, kam a kedy kyticu doručíme. Potom si už iba zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. A vaša objednávka je už u nás a my sa o ňu s láskou postaráme. Kyticu pripravia naše skúsené floristky a kuréri ju doručia do rúk vášho oslávenca.

Váš kvetonový dar vieme doručiť na akékoľvek miesto, nič pre nás nie je problém - do nemocnice, firmy, úradu, reštaurácie, práce, domova dôchodcov, či domov.

A kde v Skalici a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia :  

Kátov, Vrádište, Prietržka, Trnovec, Mokrý Háj, Dubovce, Radošovce, Koválovec, Popudinské Močidľany, Sudoměřice, Radějov ......

 

Príjemný nákup Vám prajú

e-kvety