S Vami mám vždy záruku, že kytica bude nádherná, včas doručená, takže moja spokojnosť je veľká.

Radko, Skalica 12.1.2022

Veľa spokojných zákazníkov Vám prajem a držte si latku tak vysoko ako doteraz.

Jožko, Hodonín 23.5.2022

SkalicaSpoľahlivá donáška kvetovSkalici - nádherné kytice - kvetinárstvo E- KVETY

Vzdialenosť nič neznamená, ak ste sa už strtetli a spoznali s našou donáškovou službou kvetov a kvetinových darov v Skalici a okolí. Teraz už viete, že nech ste kdekoľvek, máte tu nás a vždy sa môžete na doručenie kytíc zo živých kvetov na nás spoľahnúť. Na vaše vyžiadanie sme pripravili internetové kvetinárstvo, plné tých najkrajších kytíc, z ktorých si vyberiete ku každej príležitosti tú pravú. Pripravia ju pre vás naše floristky v deň doručenia a kuriér ju osobne odovzdá spolu s vašimi slovami, nesúcimi odkaz oslávencovi. Vami zaslaná kytica sa vyníma medzi ostatnými a oslávenec je obdarený pocitom, že aj napriek tomu ako ďaleko sa nachádzate od svojho domova, naňho ste nezabudli a našli ste spôsob, ako ho potešiť. 

Každému zákazníkovi a objednávke sa venujeme individuálne a to sa prenáša aj do našich kytíc. Pre nás je vaša spokojnosť prvoradá. A ak si nie ste istý výberom, neváhajte sa na nás vždy obrátiť. Ak chcete zostať v utajení, je to pre nás samozrejmosť a vaše utajenie bude dodržané.

Objednávku zvládnete veľmi ľahko. V prvom kroku nám uvediete všetky údaje, aby sme vedeli komu, kam a kedy kyticu doručíme. Potom si už iba zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. 

Váš kvetonový dar vieme doručiť na akékoľvek miesto, nič pre nás nie je problém - do nemocnice, firmy, úradu, reštaurácie, práce, domova dôchodcov, či domov.

A kde v Skalici a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia :  

Kátov, Vrádište, Prietržka, Trnovec, Mokrý Háj, Dubovce, Radošovce, Koválovec, Popudinské Močidľany, Sudoměřice, Radějov ......

 

Prajeme vám radosť z obdarovania