Chválim Vašu donáškovú službu a odporúčam mojim známym a priateľom, lebo ste splnili moje očakávania.

Milan, Kvetoslavov 14.2.2018

Naozaj pohodlný nákup, všetko dodržané tak, ako som si želala.

Adriana, Londýn 7.3.2018

Dunajská StredaDonáška kvetov Dunajská Streda - najkrajšie kytice - kvetinárstvo E-KVETY

S láskou a nadšením pre Vás pripravujeme každý deň nádherné kytice z čerstvých kvetov a doručujeme v Dunajskej Strede a okolí. Naše floristky ku každej objednávke a zákazníkovi pristupujú individuálne. Vieme pre Vás pripraviť kyticu pri každej príležitosti. Ak potrebujete poradiť pri výbere tej najvhodnejšej pri gratulácii v deň narodenín, promócii, z vďačnosti alebo chcete potešiť svojich milovaných kvetom v nemocnici a zlepšiť im náladu, vždy Vám ochotne poradíme pri Vašom výbere. 

Kvetinový dar doručíme kamkoľvek si budete želať či už do práce, úradu, nemocnice alebo domov, a samozrejmosťou je aj Vaša požiadavka ak chcete zostať ako darca v utajení.

Objednávku vytvoríte priamo v našom internetovom obchode, kde hravo a ľahko vytvoríte Vašu objednávku a naši kuriéri kyticu odovzdajú obdarovanej osobe spolu s Vašim odkazom pripojeným ku kytici.

Vy si určíte deň a čas kedy bude donáška odovzdaná. My sa o všetko postaráme k Vašej spokojnosti.

A kam kytice doručujeme v Dunajskej Strede a okolí? Kamkoľvek potrebujete :

Dunajský Klátov, Horná Potôň, Orechová Potôň, Malé Dvorníky, Veľké Dvorníky, Jahodná, Ohrady, Vydrany, Veľké Blahovo, Kostolné Kračany, Lúč na Ostrove, Vieska, Holice, Michal na Ostrove, Povoda, Kútniky, Dolný Bar .........

Prajeme Vám pohodlný nákup