Chválim Vašu donáškovú službu a odporúčam mojim známym a priateľom, lebo ste splnili moje očakávania.

Milan, Kvetoslavov 14.9.2021

Chcem sa Vám poďakovať v mene mojom aj v mene mojej mamičky, ktorú ste tak veľmi prekvapili krásnou kyticou " Natália "

Monika, Orechová Potôň 16.4.2021

Dunajská StredaSpoľahlivá expresná donáška kvetov v Dunajskej Strede - najkrajšie kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Keď nadíde chvíľa oslavy narodenín vašej mamičky, najkrajší spôsob ako ju prekvapiť a zahrnúť pozornosťou je poslať jej kyticu kvetov kuriérom v Dunajskej Strede. V tom sme my kvetinárstvo E-KVETY najlepší. Pripravíme čarokrásnu kyticu kvetov pre vašu matku a odovzdá jej ju kuriér priamo v Dunajskej Strede nech sa nachádza kdekoľvek - priamo doma, alebo v reštaurácii na oslave či v práci. Niekrorí naši zákazníci majú radi prekvapenie a preto volia doručenie kytice do práce, aby tento akt mal svoje obecenstvo a obdarovaná sa mohla pochváliť, ako na ňu jej deti myslia a aké sú k nej pozorné. 

Naše floristky pristupujú ku každej objednávke a zákazníkovi individuálne. Kytice pripravujeme k rôznym príležitostiam a podľa toho sme ich zoradili aj do katergórií v menu nášho eshopu, aby bol pre vás výber jednoduchý. Ak potrebujete poradiť pri voľbe tej najvhodnejšej pri gratulácii v deň narodenín, promócii, z vďačnosti alebo chcete potešiť svojich milovaných kvetom v nemocnici a zlepšiť im náladu, vždy vám ochotne poradíme pri vašom výbere. Píšte a volajte nám kedykoľvek potrebujete.

Vy si určíte deň a čas kedy bude donáška odovzdaná a my sa o všetko postaráme k vašej spokojnosti. 

A kam kytice doručujeme v Dunajskej Strede a okolí? Kamkoľvek potrebujete :

Dunajský Klátov, Horná Potôň, Orechová Potôň, Malé Dvorníky, Veľké Dvorníky, Jahodná, Ohrady, Vydrany, Veľké Blahovo, Kostolné Kračany, Lúč na Ostrove, Vieska, Holice, Michal na Ostrove, Povoda, Kútniky, Dolný Bar .........

Želáme vám radosť z obdarovania