Krásne kytice, veľký výber a ústretovosť. Donáška doručená včas presne ako som požadovala.

Kvetka, Podhájska 11.10.2018

Naozaj skvelá a účelná donášková služba. Ďakujem za Vaše rady a trpezlivosť.

Števko, Šurany 1.2.2019

ŠuranyDonáška kytíc v Šuranoch - čarovné kytice viazané s láskou - kvetinárstvo E-KVETY

Ak chcete poslať kyticu v Šuranoch alebo blízkom okolí u nás ste v dobrých rukách. Pripravíme pre vašich milovaných kyticu, ktorú si vyberiete z našej ponuky a doručíme kedykoľvek v Šuranoch priamo do rúk obdarovanej osoby spolu s vašim venovaním. Zmeňte deň oslávenca na nezabudnuteľný, ktorý si bude ešte dlho pamätať a s radosťou naň spomínať.

Kyticu objednávte z pohodlia domova alebo práce. Objednávku vytovríte behom pár minút iba v troch krokoch - vyberiete si tú správnu kyticu, v objednávke vyplníte údaje na obdarovavú osobu a v poslednom kroku si zvolíte spôsob platby. Ak požadujete, aby sme vás informovali o tom či bola vaša objednávka už odovzdaná, stačí ak nás o to požiadate v poznámke - v objednávkovoch formulári. Väčšinou to prebieha tak, že obdarovný sám ihneď telefonuje svojmu darcovi a s radosťou mu zvestuje, aké prekvapenie a radosť mu pripravil.

Ak budete čokoľvek potrebovať poradiť neváhajte sa nás spýtať telefonicky na 0903124849 aleb na "chate" sme pripravení vám pomôcť.

A kam v okolí Šurian kytice doručujeme :

Lipová, Komjatice, Veľký kýr, Černík, Kmeťovo, Maňa, Trávnica, Podhájska, Radava, Úľany nad Žitavou, Hul, Dolný Oháj, Tvrdošovce, Jatov, Rastislavice ....

 

Prajeme vám príjemný nákup

e-kvety