Posielal som už druhýkrát kyticu do kúpeľov cez Vašu donáškovú spoločnosť a bol som vždy veľmi spokojný - krásne kvety, dlhá životnosť a milý prístup.

Adam, Banka 18.7.2021

Bývam ďaleko od môjho domova a tak ma veľmi teší, že som našla niekoho, na koho sa môžem spoľahnúť, že aj keď som ďaleko, vždy aspoň v podobe kytice od Vás sa zúčastňujem osláv.

Anna, Boston 11.1.2021

PiešťanySpoľahlivá expresná donáška kvetov v Piešťanoch - vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E - KVETY

Chcete prekvapiť svoju milovanú polovičku, ktorá si prišla oddýchnuť do kúpeľov v Piešťanoch a poslať jej nádhernú kyticu ruží? Obráťte sa na nás a my kyticu kvetov doručíme spolu s vašim odkazom ešte dnes v Piešťanoch. Bude to veľké prekvapenie a milá pozornosť od vás, na ktorú sa tak ľahko nezabúda.

Je veľa príležitostí, keď máme možnosť preukázať svoju lásku a náklonnosť našim priateľom či rodine a verte, že ten pocit keď nečakane preberajú kvety od kuriéra je neopísateľný. Hneď sa chcú podeliť o svoju radosť a volajú vám, aby poďakovali za váš výnimočný dar a slová, ktoré ich hrejú pri duši. 

V prvom rade si vyberiete kyticu, ktorá sa vám páči a je vhodná pre vášho oslávenca. Objednávkový formulár je veľmi jednoduchý, vyplníte nám v ňom údaje, ktoré sú potrebné k doručeniu objednávky. V ďalšom kroku si zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje a tým je objednávka dokončená. My s láskou naaranžujeme kyticu a kuriér ju doručí v dohodnutom termíne. 

Kvety doručujeme už do 2 hodín od objednania, 7 dní v týždni a objednávky môžete realizovať 24 hodín denne. Ak potrebujete poradiť s výberom kytice, alebo máte akúkoľvek inú otázku neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať mailom info@e-kvety.eu, na čete alebo telefonicky 0903124849.

A kde v Piešťanoch a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Banka, Ratnovce, Drahovce, Veľké Orvište, Krakovany, Ostrov, Hubina, Sokolovce, Prašník, Trebatice, Veselé, Borovce, Dubovany, Chtelnica, Moravany nad Váhom, Rakovice, Vrbové, Veľké Kostoľany .......

 

Želáme vám radosť z obdarovania