Posielal som už druhýkrát kyticu do kúpeľov cez Vašu donáškovú spoločnosť a bol som vždy veľmi spokojný - krásne kvety, dlhá životnosť a milý prístup.

Adam, Bratislava 18.7.2018

Bývam ďaleko od môjho domova a tak ma veľmi teší, že som našla niekoho, na koho sa môžem spoľahnúť, že aj keď som ďaleko, vždy aspoň v podobe kytice od Vás sa zúčastňujem osláv.

Anna, Boston 11.1.2018

PiešťanyExpresná a spoľahlivá donáška v Piešťanoch a vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E- KVETY

Pochádzate z Piešťan a bývate niekde mimo mesta ? Niekto z Vašej rodiny alebo priateľov je na kúpeľnom pobyte v Piešťanoch a má narodeniny alebo iný sviatok a vy ho chcete prekvapiť krásnou kyticou ? U nás ste na správnom mieste. My sa radi postaráme o to, aby kytica, ktorú si u nás vyberiete, bola doručená našimi kuriérmi spolu s vašim venovaním do rúk oslávenca.

Objednávkový formulár je veľmi jednoduchý, vyplníte nám v ňom údaje, ktoré sú potrebné k doručeniu vašej objednávky. V ďalšom kroku si zvolíte spôsob pltaby, ktorý vám vyhovuje najviac a tým je objednávka dokončená.

Kytice doručujeme už do 2 hodín od objednania, 7 dní v týždni a objednávky môžete realizovať 24 hodín denne. Ak potrebujete poradiť s výberom kytice, alebo máte akúkoľvek inú otázku neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať mailom info@e-kvety.eu alebo telefonicky 0903124849.

A kde v Piešťanoch a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Banka, Ratnovce, Drahovce, Veľké Orvište, Krakovany, Ostrov, Hubina, Sokolovce, Prašník, Trebatice, Veselé, Borovce, Dubovany, Chtelnica, Moravany nad Váhom, Rakovice, Vrbové, Veľké Kostoľany .......

 

Prajeme príjemný nákup