Objednávky kytíc doručujeme len po telefonickom potvrdení na tel. čísle +421903124849Ďakujem veľmi pekne za pomoc Denise, ktorá mi ochotne poradila a ubezpečila ma, že aj na Valentína je doručenie kvetov expresné. Kytica bola krásna.

Juraj, Lučenec 14.2.2018

Ochota vždy poradiť a pomôcť ! Som veľmi spokojný vždy s Vašou donáškou a prístupom.

Erik, Lučenec 13.2.2018

LučenecExpresná a spoľahlivá donáška v Lučenci a vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E- KVETY

Sme profesionálni floristi a preto je pre nás dôležitá vaša spokojnosť. Kytice pre Vás pripravujeme vždy z čerstvých kvetov a na ich výbere si dávame mimoriadne záležať.

Naše floristky pripravia akúkoľvek kyticu podľa vášho želania, stačí keď im poviete, aká je vaša predstava. Kuriér vašu objednávku doručí ZDARMA v rámci Lučenca a širokého okolia.

Je naozaj veľa príležitostí, kedy chcete potešiť svojich blízkych, priateľov, obchodných partnerov, deti či rodičov. Máte možno príbuzných, ktorí žijú a pracujú v Lučenci a chcete im popriať k narodeninám, meninám, ku skorému uzdraveniu alebo promóciám. Vyberte si tú, ktorá sa vám páči najviac a mi ju doručíme spolu s vašim venovaním na akékoľvek miesto či už to je do nemocnice, práce, školy, domova dôchodcov ......

A kde v Lučenci a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Ábeľová, Boľkovce, Buzitka, Divín, Fiľakovské Kováče, Holiša, Kotmanová, Lipovany, Mikušovce, Nitra nad Ipľom, Píla, Podrečany, Prša, Ratka, Šávoľ, Šurice, Belina, Budiná, Čakanovce, Dobroč, Jelšovec, Lovinobaňa, Mučín, Pinciná, Ružiná, Točnica, Trenč, Biskupice, Bulhary, Fiľakovo, Halič .....

 

Príjemný nákup