Super obchod, ochota, ústretovosť, milé jednanie, profesionálny prístup k zákazníkom !!!

Štefan, Lučenec 10.4.2021

Ochota vždy poradiť a pomôcť ! Som veľmi spokojný vždy s Vašou donáškou a prístupom.

Erik, Lučenec 13.11.2021

LučenecNajlepšia expresná donáška kytícLučenci - vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E - KVETY

Je to neopísateľný pocit, keď môžme doručiť kyticu čerstvých kvetov v Lučenci vašim blízkym. Sme súčasťou vašich príbehov, ktoré sa odohrávajú aj s našou pomocou pri príležitosti narodenín, menín, svadobnej slávnosti, alebo keď chcete prejaviť lásku vašej drahej polovičke a samozrejme nezabúdajme ani na Deň Matiek či MDŽ, pretože ženy kvety milujú. Je nádherné ak máme koho obdarovať a tak isto sú to čarovné chvíle keď kvety prijímame. Vždy keď sa obdarovaná osoba pozrie na kyticu, ktorú ste jej poslali, pripomenie jej, že má okolo seba ľudí, ktorí ju milujú. 

Môžete si vybrať kyticu ku každej príležitosti a doručíme ju ešte dnes v Lúčenci a okolí. Ľahko sa zorientujete v našom eshope, kde sme zoradili kytice podľa príležitosti, ceny či zloženia kvetov. Vždy vám radi poradíme na čete alebo telefonicky 00421903124849. Objedávku vytvoríte veľmi jednoducho iba v 3 krokoch. Vyberiete si kyticu, vyplníte nám údaje, aby sme vedeli komu a kedy kyticu doručiť a v poslednom kroku si zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. O ostatné sa už postarajú naše floristky a kuriéri. 

A kde v Lučenci a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Ábeľová, Boľkovce, Buzitka, Divín, Fiľakovské Kováče, Holiša, Kotmanová, Lipovany, Mikušovce, Nitra nad Ipľom, Píla, Podrečany, Prša, Ratka, Šávoľ, Šurice, Belina, Budiná, Čakanovce, Dobroč, Jelšovec, Lovinobaňa, Mučín, Pinciná, Ružiná, Točnica, Trenč, Biskupice, Bulhary, Fiľakovo, Halič .....

 

Želáme vám radosť z nakupovania