Som Vám vďačná za rýchle doručenie kytice pre moju sestru k jej okrúhlym narodeninám, bola nesmierne šťastná. Ďakujem

Anka, Podolínec 12.9.2019

Som veľmi šťastná, že existuje donáška kvetov v Podolínci a ja môžem využívať túto službu, keď potrebujem z diaľky obdarovať mojich najbližších.

Natália, Podolínec 14.11.2019

PodolínecDonáška kytíc v Podolínci - nádherné kytice zo živých kvetov - kvetinárstvo E-KVETY

 

Rozmýšľate nad tým, ako spraviť niekomu radosť a čím ho prekvapiť v Podolínci ? Donášku kvetov v Podolínci a širokom okolí ponúkame už niekoľko rokov. Rozvoz čerstvých kytíc či darčekových košov a iných prekvapení zabezpečujeme počas týždňa ale aj cez víkendy ak si to s nami vopred dohodnete. Naša služba sa teší veľkej obľube, pretože žijeme rýchlu dobu, stačí vám vybrať si kyticu z vášho domova, úradu či posedenia pri káve a o ostanté sa postaráme my. Floristky, ktoré majú dlhoročnú prax pre vás uviažu kyticu pre vášho oslávenca, pripoja venovanie ku kytici a tá už putuje na vami zadanú adresu. Radosť to bude preveliká s obrovským prekvapením. Máme skúsenosť, že obdarovaná osoba ihneď kontaktuje darcu a podelí sa s ním o svoje nadšenie z kytice. Ak chcete niekoho potešiť anonymne, u nás ste na tom správnom mieste. Od nás sa obdarovaná nedozvie, kto jej kyticu posiela. Aj my sme vždy v očakávaní, ako príjemca kvetinového daru bude reagovať a jeho radosť a prekvapenie sa prenáša aj na nás. Preto milujeme túto prácu !

Kytice sme zoradili do viacerých skupín, aby ste si mohli rýchlo vybrať tú správnu k vašej príležitosti. Ak si nebudete vedieť poradiť pri výbere vhodnej kytice, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť telefonicky 0903124849 alebo v našom "chate". Sme pripravení vždy vám pomôc s čímkoľvek budete potrebovať.

Objednávku vytvoríte veľmi ľahko v troch jednoduchých krokoch : 1. vyberiete si kyticu - ktorá vás osloví, to je tá správna, 2. vyplníte všetky údaje v objednávkovom formulári, 3. zvolíte si spôsob platby, ktorý je pre vás navhodnejší ........ a to je všetko. Na vašu mailovú adresu vám bude zaslaná sumarizácia objednávky a kyticu doručíme na adresu vo vami zvolenom termíne. Potom už len očakávejte reakciu oslávenca a užite si tieto chvíle.

 

Želáme vám pohodlný nákup