Ďakujem Vám za ochotu, rýchlosť a milé jednanie...veľa to pre nás znamená a prajeme Vás štastné a veselé sviatky

Klaudia, Vráble 20.12.2018

Veľmi som spokojná, už druhýkrát som objednala cez Vašu donášku kyticu a vždy som sa stretla so skvelým prístupom a službou.

Boženka, Paňa 3.1.2019

VrábleSpoľahlivá rýchla donáška kvetov vo Vrábľoch - originálne kytice - kvetinárstvo E- KVETY

Bývate mimo Slovenska, ďaleko od vašej rodiny a neviete byť prítomní vo Vrábľoch na oslavách s vašimi milovanými ? Práve pre vás sme pripravili internetové kvetinárstvo, kde sme pripravili množstvo krásnych kytíc, z ktorých si určite vyberiete tú najkrajšiu pre vášho oslávenca a my ju kamkoľvek vo Vrábľoch doručíme.

Každému zákazníkovi, každej objednávke sa venujeme individuálne s osobným prístupom, pretože vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Keď ste spokojní vy a vaši blízky sa tešia z krásnej kytice, to je pre nás ocenenie.

Objednávku zvládnete veľmi ľahko. V prvom kroku nám uvediete všetky údaje aby sme vedeli komu, kam a kedy kyticu doručíme. Potom si už iba zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. A vaša objednávka je už u nás a my sa o ňu s láskou postaráme. Kyticu pripravia naše skúsené floristky a kuréri ju doručia do rúk vášho oslávenca.

Váš kvetonový dar vieme doručiť na akékoľvek miesto, nič pre nás nie je problém - do nemocnice, firmy, úradu, reštaurácie, práce, domova dôchodcov, či domov.

A kde vo Vrábľoch a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia :  

Nová Ves nad Žitavou, Slepčany, Klasov, Veľké Chyndice, Babindol, Malé Chyndice, Nevidzany, Tajná, Telince, Čifáre, Žitavce, Lúčnica nad Žitavou, MIchal nad Žitavou .....

 

Prajeme príjemný nákup

e-kvety