Jednoduché objednanie, rýchla a spoľahlivá donáška.

Adam, Trebišov 1.2.2021

Krásna kytica, ešte raz chcem poďakovať za Vašu ochotu a milý prístup.

Karol, Slovenské Nové Mesto 27.10.2021

TrebišovNajlepšia expresná donáška kvetov Trebišove a širokom okolí - čerstvé kvety - kvetinárstvo E - KVETY

Chcete dnes vyčariť úsmev na tvári a poslať kyticu červených ruží vašej milovanej v Trebišove alebo širokom okolí? Bývate mimo Slovenska a vaši blízky žijú v Trebišove a vám je ľúto, že sa nemôžete zúčastniť rodinnej oslavy? Preto sme tu my kvetinárstvo E-KVETY.

Pripravili sme pre vás online kvetinárstvo a vy sa môžete nachádzať kdekoľvek vo svete, vždy si viete u nás vybrať kyticu podľa vlastného vkusu a my ju doručíme v Trebišove priamo do rúk oslávenca. S kyticou kvetou nesieme aj vaše blahoželanie pripojené na kartičke, aby sa vaše slová dostali k oslávencovi, ktoré ho budú aj napriek vzdialenosti medzi vami hriať pri srdci. Sú to vždy neopakovateľné chvíle pre obe strany, pretože oslávenec sa chce ihneď spojiť s vami a poďakovať za nádhernú kyticu kvetov, ktorou ste ho očaril a pripomenul, že ste nezabudol na jeho veľký deň.

Poradíme Vám pri výbere tej najvhodnejšej kytice pri príležitosti narodenín, promócií, narodení dieťatka, prejave lásky alebo len tak pre potešenie. Kyticu doručíme na presný Vami zvolený čas. Keď nám pri objednávke do poznámky uvediete, že chcete aby sme Vám poslali foto z doručenia kytice, radi Vám ho zašleme mms-kou alebo mailom, ak s tým bude obdarovná/ý súhlasiť.

Kuriér doručí Vašu objednávku kamkoľvek kde sa vo Vami určenom čase obdarovaná osoba nachádza - či už v práci, reštaurácii, škole, úrade ....

A kde v Trebišove a okolí kytice doručujeme? Do všetkých častí a širokého okolia :

Bačka, Biel, Boťany, Byšta, Čerhov, Čierna nad Tisou, Dvorianky, Hrčeľ, Klárovský Chlmec, Novosad, Somotor, Brehov, Cejkov, Černochov, Dargov, Egreš, Michaľany, Nový Ruskov, Poľany, Sečovce, Slovenské Nové Mesto, Stanča, Bara, Čeľovce, Čierna .......

 

Želáme vám radosť z obdarovania