Veľká spokojnosť. Rýchlosť, spoľahlivosť a kytica krásna....ešte raz ďakujem.

Denisa, Veľký Krtíš 23.10.18

Perfektná služba. Kvietok vždy poteší a keď je doručený v tú pravú chvíľu a je krásny je to super. Rýchla, dobrá a kvalitná služba.

Júlia, Malý Krtíš 16.8.2018

Veľký KrtíšDonáška kvetov vo Veľkom Krtíši - svieže kvety - krásne kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Ak chcete niekoho potešiť krásnou kyticou vo Veľkom Krtíši, či už mamičku, babičku, priateľku, manželku, otca, alebo Vašich klientov - práve pre Vás sme pripravili naše online kvetinárstvo.

Nájdete tu množstvo kytíc ku každej príležitosti a ľahko v pohodlí domova, môžete v troch krokoch zrealizovať Vašu objednávku.

Spolu s Vašim odkazom ju kuriér doručí kamkoľvek budete požadovať a odovzdá ju priamo obdarovanej osobe. Naši zákazníci už vedia, že pre nás je samozrejmosťou ak nás o to v objednávke požiadajú a obdarovaný s tým súhlasí, zasielame foto z doručenia kvetinového daru.

Ak potrebujete rýchle doručenie kytice, aj to pre Vás vieme zabezpečiť najneskôr do 2 hodín od objednania. Kurier Vašu objednanú kyticu doručí aj počas soboty a nedele ak objednávka bude zrealizovaná počas pracovných dní. Ak sa potrebujete čokoľvek spýtať alebo poradiť, vždy nás zastihnete na tel. kontakte 0903 124 849

A kam vo Veľkom Krtíši a okolí kytice doručujeme ? Kamkoľvek požadujete:

Modrý Kameň, Pôtor, Dolná Strehová, Malé Straciny, Veľké Straciny, Malý Krtíš, Nová Ves, Sklabiná, Obeckov, Dolné Plachtince, Príbelce ....

 

Prajeme príjemný nákup

 

e-kvety