Perfektná služba. Kvietok vždy poteší a keď je doručený v tú pravú chvíľu a je krásny je to super. Rýchla, dobrá a kvalitná služba.

Júlia, Malý Krtíš 06.01.2023

Veľká spokojnosť. Rýchlosť, spoľahlivosť a kytica krásna....ešte raz ďakujem.

Denisa, Veľký Krtíš 23.10.22

Veľký KrtíšSpoľahlivá expresná donáška kytíc vo Veľkom Krtíši - čerstvé kvety - nádherné kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Dnes je deň, keď chcete pripraviť milovanej manželke prekvapenie k výročiu svadby? Zverte donášku kytice z červených ruží vo Veľkom Krtíši do našich rúk a bude to nezabudnuteľný zážitok. 

Pripravíme pre vás úžasnú kyticu, ktorá bude poslom vašej lásky a prejavom vďaky za prežité spoločné roky života. Obdarovaná bude dojatá, keď nič netušiaca otvorí dvere a tam ju kuriér prekvapí záplavou červených kvetov. Kytice z ruží skrášlime gypsofilou, trávou a dekoračnou zeleňou + pripojíme venovanie na lístočku, ktorým obdarovanej vyjadríte svoju lásku. Sú to tie najkrajšie chvíle v živote na ktoré sa nezabúda. 

Objednávku vytvoríte z pohodlia domova alebo kancelárie. Stačí vám pár klikov a kytica môže byť ešte dnes vo Veľkom Krtíši a okolí doručená až ku dverám vašej milovanej. Kvety doručujeme kamkoľvek si prajete, či už priamo domov, alebo do práce, či na oslavu do reštaurácie. Vy si určíte deň a čas doručenia a o všetko sa už postaráme my. 

Každej objednávke sa venujeme s najväčšou starostlivosťou, pretože u nás ste vy - náš zákazník vždy na prvom mieste. Urobíme všetko preto, aby ste boli spokojný. Ak máte akúkoľvek otázku alebo žiadosť, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo na čete a my vám poradíme. 

A kam vo Veľkom Krtíši a okolí kytice doručujeme ? Kamkoľvek požadujete:

Modrý Kameň, Pôtor, Dolná Strehová, Malé Straciny, Veľké Straciny, Malý Krtíš, Nová Ves, Sklabiná, Obeckov, Dolné Plachtince, Príbelce ....

 

Želáme vám radosť z obdarovania