Som nadmieru spokojná, kytica ešte krajšia ako na obrázku, doručenie prebehlo veľmi rýchlo a v práci mojej mamke všetci závideli. Ona bola taká pyšná, že dostal kyticu od kuriéra :)

Ivka, Rožňava 2.3.2022

Kvety boli veľmi krásne a aj vďaka Vám bola oslava nášho výročia výnimočná.

Jozef, Rožňava 17.11.2021

RožňavaSpoľahlivá expresná donáška čerstvých kvetov Rožňave - kvetinárstvo E- KVETY

Sú ženy, ktoré ešte nikdy nedostali kyticu nádherných kvetov. Poďte to hneď s nami zmeniť a pošlite kyticu čerstvých kvetov ešte dnes v Rožňave alebo kdekoľvek v okolí. Prekvapte svoju milovanú a na tento deň nikdy nezabudne, keď ju v práci či doma prekvapí kuriér so zásielkou pre ňu a ona zostane nemo a očarujúco hľadieť na tento jedinečný dar a pozornosť od vás. Vždy sú naše donášky plné emócií, keď obdarovaná osoba kontaktuje svojho darcu a zdieľa svoje pocity prekvapenia a radosti z nádherných kvetov, ktoré jej ešte dlho na stole vo váze pripomínajú vašu lásku a náklonnosť. Je to jedinečný pocit, keď máme okolo seba ľudí, ktorí si na nás spomenú a pripravia pre nás krajší deň. Z tohto pocitu ešte dlho čerpáme pozitívnu energiu. 

Pripravili sme pre vás ponuku kytíc z rôznych druhov kvetov a veľkostí, a vy si ľahko z pohodlia svojho domova alebo práce môžete vybrať tú najvhodnejšiu pre vašu príležitosť. Zvolíte si dátum a čas doručenia a ku kytici môžete pripojiť aj odkaz, aby bol váš kvetinový dar osobný a nezabudnuteľný. Kytice v Rožňave doručujeme aj počas víkendu v doobedňajších hodinách. Postaráme sa o to, aby bol váš kvetinový dar doručený podľa vašich predstáv. 

Objednávku zrealizujete priamo v našom eshope v dvoch jednoduchých krokoch a po jej ukončení Vám na Vašu mailovú adresu príde sumarizácia objednávky. O všetko ostatné sa už postaráme my.

Kytice doručíme kamkoľvek si budete želať do školy, práce, nemocnice, reštaurácie, domov .....

A kde presne kvetinové dary doručujeme ? V širokom okolí Rožňavi :

Pača, Úhorná, Čučma, Betliar, Gemerská Poloma, Henckovce, Nižná Slaná, Rakovnica, Honce, Štítnik ......

 

Želáme vám radosť z obdarovania