Ďakujem za rýchlu donášku v Kežmarku v čase keď som už nedúfala, že niekto bude ešte ochotný kyticu doručiť.

Erika, Kežmarok 21.1.2022

Ďakujem za príjemný prístup a Vašu pomoc. Kytica bola naozaj krásna.

Imrich, Veľká Lomnica 12.3.2022

KežmarokSpoľahlivá donáška kvetovKežmarku - nádherné kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Nepremyslene ste reagovali a chcete sa udobriť s osobou na ktorej vám záleží? Doručíme jej kyticu v Kežmarku či blízkom okolí spolu so slovami, ktoré vysvetlia vaše počínanie a požiadajú o odpustenie. Všetko sa dá napraviť, keď prejavíte dobrú vôľu a priznáte si pochybenie.

Samozrejme príležitostí, keď môžete obdarovať vašich blízkych je veľa. Radi našu službu využívate ak žijete mimo Kežmarku a rodičia, súrodenci či priatelia majú sviatok narodenín.  Ale aj vtedy, keď chcete prekvapiť svoju milovanú polovičku v práci, a dopriať jej, aby si kvetinové prekvapenie užila pred očami svojich kolegov. Môžete poslať kvety aj chorému, ktorý leží v nemocnici a tak mu pripraviť krajší deň v ťažších chvíľach. 

Objednávku si vytvoríte priamo tu v eshope. V menu si vyberte kyticu podľa príležitosti, druhu kvetov alebo podľa ceny. Pre každú príležitosť sme pre vás naaranžovali množstvo kytíc, aby sme vám pripravili širokú ponuku. Potom už stačí iba vyplniť objednávkový formulár a kytica môže putovať rovno k dverám vášho oslávenca spolu s prianím od vás. 

Každej objednávke a zákazníkovi sa venujeme individuálne a práve preto máme toľko spokojných zákazníkov.

Kuriér doručí kyticu kamkoľvek kde sa vo vami určenom čase obdarovaná osoba nachádza - či už v práci, reštaurácii, doma, v nemocnici ......

A kam v okolí Kežmarku kytice doručujeme ? Kam si želáte :

Ľubica, Vrbov, Žakovce, Tvarožná, Veľká Lomnica, Mlynica .....

Želáme vám radosť z obdarovania