Milí naši zákazníci, v dňoch 7.8.2020 - 9.8.2020 objednávky nemôžeme z dôvodu čerpania dovolenky zrealizovať. Všetky objednávky, ktoré sme prijali do tohto termínu budú doručené. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Ďakujem za príjemný prístup a Vašu pomoc. Kytica bola naozaj krásna.

Imrich, Veľká Lomnica 12.3.2018

Ďakujem za rýchlu donášku v Kežmarku v čase keď som už nedúfala, že niekto bude ešte ochotný kyticu doručiť.

Erika, Kežmarok 21.4.2018

KežmarokSpoľahlivá rýchla donáška kvetov v Kežmarku - originálne kytice - kvetinárstvo E- KVETY

Chcete niekoho potešiť v Kežmarku alebo širokom okolí krásnou živou kyticou ? Žijete a pracujete stovky kilometrov od Kežmarku a tak veľmi radi by ste osobne zablahoželali vašim najbližším, ale viete, že to na diaľku nebude ono?

Práve pre vás sme tu my donáška kvetov Kežmarok E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. Splníme každé Vaše želanie. Pomôžeme vám s výberom tej najvhodnejšej kytice pre každú príležitosť a odovzdáme ju obdarovanej osobe s vašim odkazom, ručne písaným na priloženej kartičke spolu s kyticou krásnych kvetov. 
Vieme, že náš zákazník má veľkú radosť, keď môže obdarovať svojich milovaných, a preto, ak nám pri objednávke v poznámke uvediete, že chcete zažívať radosť spolu s vašimi rodičmi, deťmi, manželkami, priateľkami..... ak budú súhlasiť, radi ich s kyticou odfotíme a pošleme vám ju mms-kou alebo mailom. 

Čo by ste ešte mali vedieť ?

Kytice doručujeme každý deň od 8:00 do 20.00 hod., aj do 90 minút od objednania, pracujeme 7 dní v týždni, sme online 24 hodín denne a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903 124 849. 

Každej objednávke a zákazníkovi sa venujeme individuálne a práve preto máme toľko spokojných zákazníkov.

Kuriér doručí vašu objednávku kdekoľvek kde sa vo vami určenom čase obdarovaná osoba nachádza - či už v práci, reštaurácii, doma, v nemocnici ......

A kam v okolí Kežmarku kytice doručujeme ? Kam si želáte :

Ľubica, Vrbov, Žakovce, Tvarožná, Veľká Lomnica, Mlynica .....

Príjemný nákup prajeme