Chcem sa poďakovať za rýchle vybavenie donášky a nádhernú kyticu.

Slávka, Gbely 20.7.2019

Prvýkrát som takýmto spôsobom posielal kvety mamke ku dňu matiek a som veľmi spokojný, objednával som na poslednú chvíľu v nedeľu a Vy ste boli jediní schopní doručiť kyticu. VĎAKA

Dominik, 12.5.2019 Gbely

GbelyDonáška kytíc v Gbeloch - neobyčajné kytice z čerstvých kvetov - kvetinárstvo E-KVETY

 

Chcete vyčariť úsmev na tvári milovanej osobe ktorá sa nachádza v Gbeloch? Čarovné kytice doručíme v Gbeloch a okolí expresne už do 2 hodín od objednania, alebo v ktorýkoľvek deň a čas budete požadovať. Oslava narodenín, svadieb či promócií sa stane neopakovateľnou. Denne pre vás pripravujeme nádherné kytice zo živých sviežich kvetov, ku kyticiam pripojíme lístoček s odkazom, ktorý nesie vaše emócie oslávnecovi. Prežívame s vami tieto vzácne chvíle plné dojatia a prekvapení už niekoľko rokov a neustále nás napĺňajú radosťou a hrdosťou, že sme súčasťou vášho príbehu.

Ak si neviete vybrať z úžasných kytíc tú pravú, sme tu vždy pre vás, ochotní vám poradiť. Pripravili sme pre vás pohodlný nákup, ktorý prevediete v troch jednoduchých krokoch : vyberiete si kyticu ktorú chcete poslať oslávencovi, vyplníte údaje k vašej donáške a zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. Ďalej je to už na nás, aby sme zabezpečili všetko tak, aby kytica s doručením splnila vaše očakávania.

Tak poďte na to a vyberte tú, ktorá vám padne do oka :)

 

e-kvety