Milí naši zákazníci, v dňoch 7.8.2020 - 9.8.2020 objednávky nemôžeme z dôvodu čerpania dovolenky zrealizovať. Všetky objednávky, ktoré sme prijali do tohto termínu budú doručené. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Ste skvelí ! Maminka bola dojatá krásnou kyticou až mi plakala v telefóne.

Ivana, Hurbanovo 26.12.2017

Zdravím ! Veľmi ste mi pomohli, cením si to. Nestihol som prísť na oslavu, tak mi prišla veľmi vhod takáto služba

Tomáš, Komárno 14.10.2017

KomárnoSpoľahlivá expresná donáška kvetov v Komárne so sviežimi kvetmi - kvetinárstvo E- KVETY

Chcete niekoho potešiť krásnou kyticou z čerstvých kvetov v Komárne alebo okolí ? Potrebujete doručiť anonymne kyticu červených ruží ? Niečo ste vypovedali v návale emócií a niekoho ste urazili ?

Práve pre Vás sme pripravili internetové kvetinárstvo, kde si môžete vybrať z kytíc tú najvhodnejšiu k Vašej príležitosti. Naše floristky pre Vás pripravia kyticu a kuriér ju doručí priamo do rúk obdarovanej osoby spolu s venovaním, ktoré bude pripojené ku kytici. Ak si želáte zostať v utajení, pre nás je samozrejmosťou, že Vašu požiadavku dodržíme.

Donášku kvetov v Komárne a okolí doručujeme kamkoľvek si prajete do reštaurácie, nemocnice, školy, úradu, práce, domova dôchodcov alebo domov.

Sme online 24 hodín denne, kytice doručujeme aj počas víkendu ak objednávku zrealizujete cez pracovný týždeň. Ak potrebujete kyticu doručiť expresne, sme schopní Vašu objednávku odovzdať do 2 hodín. Kedykoľvek sa s nami môžete poradiť na kontakte 0903124849 alebo mailom info@e-kvety.eu

A kde v Komárne a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 
 
Čerhát, Ďulov Dvor, Hadovce, Kava, Lándor, Malá Iža, Malý Harčáš, Nová Osada, Nová Stráž, Pavel, Veľký Harčáš, Bašty-Juh, Letecké pole, Robotnícka štvrť, Divina, Alžbetin ostrov, Bajč, Čalovec, Dulovce, Chotín, Kameničná, Marcelová, Modrany, Okoličná na Ostrove, Radvaň nad Dunajom, Šrobárová, Veľké Kosihy, Zemianska Oľča, Bátorove Kosihy, Brestovec, Číčov, Imeľ, Mudroňovo, Patince, Hurbanovo, Iža, Kolárovo ......
 
Prajeme príjemný nákup