Intuitívne objednanie a s pomocou pani pri výbere kytice na online chate som to zvládla za pár minút.

Irenka, Levoča 12.5.2022

Spoľahlivosť na 100 %, spokojnosť už 4-tý krát, ďakujem za nádherné kytice.

Karin, Levoča 22.7.2022

LevočaSpoľahlivá donáška kvetov v Levoči  - čerstvé kvety - kvetinárstvo E-KVETY

Láska nepozná hranice, jazyky ani vzdialenosť. Ak chcete potešiť vašich milovaných v Levoči a poslať im kyticu nádherných kvetov, sme tu pre vás my. Donášková služba, ktorá sa špecializuje na doručenie kytíc priamo do rúk obdarovaných, nech sa nachádzajú kdekoľvek. U nás ste v tých najlepších rukách. Kytice pripravíme podľa vášho želania z čerstvých kvetov a doručíme na adresu vo vami stanovenom čase spolu s venovaním, aby si váš oslávenec prečítal slová blahoželania od vás.

Chcete poslať kyticu kvetov v Levoči anonymne? Samozrejme, zabezpečíme doručenie kytice z červených ruží vašej vyvolenej, s ktorou sa ešte veľmi nepoznáte a možno ju takýmto spôsobom chcete pozvať na rande. Sú to čarovné chvíle, keď vzniká láska a my môžeme byť jej súčasťou. 

Pripravili sme pre vás krásne kytice z kvetov tej najvyššej kvality. Zoradili sme ich do niekoľkých kategórií, aby ste si vedeli rýchlo a pohodlne vybrať tú, ktorá sa hodí k vašej príležitosti. 

V Levoči a širokom okolí doručíme vami vybranú kyticu už do 2 hodín od objedania, kamkoľvek si budete želať spolu s vašim venovaním. Stačí ak nám v objednávke uvediete komu, kedy a kam kyticu doručíme. Ak budete chcieť a obdarovaná osoba bude súhlasiť, pošleme vám aj fotografiu z odovzdania kytice ak nás o to v objednávke požiadate.

A kam kytice doručujeme ? Kam len potrebujete :

Harichovce, Spišský Hrhov, Doľany, Uloža, Vyšné Repaše, Nižné Repaše, Torysky, Hradisko, Dravce, Spišský Štvrtok, Jánovce .....

 

Želáme vám radosť z obdarovania