Pekne ďakujem za doručenie kytice, už som myslela, že poobede nenájdem nikoho, kto by kyticu doručil, preto som bola veľmi milo prekvapená.

Alica, Handlová 27.1.2022

Veľmi široký výber, už viackrát som objednávala cez Vás donášku a vždy som bola spokojná.

Irena, Kosorín 15.3.2022

HandlováSpoľahlivá donáška kvetovHandlovej - svieže kvety - nádherné kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Tešíme sa, že ste k nám zavítali, a prišli ste si vybrať kyticu pre vášho oslávenca a popriať mu všetko najlepšie. Kvety doručíme kamkoľvek v Handlovej a širokom okolí aj dnes, ak je to vaše prianie. 

Príležitostí kedy darovať kvety je neúrekom. Či je to oslava narodenín, menín, privítanie nového člena rodiny, alebo chcete iba niekomu pripraviť krajší deň a rozohrať úsmev na tvári a radosť v srdci, u nás ste na správnom mieste. Sme s vami už niekoľko rokov, a vieme presne, ako prežívate doručenie kvetov keď už nedočkavo čakáte na zazvonenie mobilu a radostný výkrik v telefone od vašej milovanej osoby, ktorej ste kvety poslali. Sú to pre nás tak vzácne chvíle, keď môžme byť svedkami radosti na oboch stranách. Je veľkým darom, ak máme okolo seba ľudí, ktorých môžme obdarovať a priniesť radosť nielen im, ale dožičiť si ju aj sebe. Pretože je to spoločná radosť, ktorú obdarovaný prenáša aj na svojho darcu, keď mu dôverne opisuje, aké nečakané prekvapenie ho stretlo. 

Donáška kvetov v Handlovej a okolí je veľmi obľúbenou službou v dnešnej uponáhľanej dobe. V čase, keď veľa mladých ľudí kvôli práci žije mimo Slovenska a chce potešiť a obdarovať svojich najbližších v Handlovej.

Práve pre vás sme pripravili internetový obchod s čerstvými kvetmi, aby ste mohli obdarovať kyticou tých najkrajších kvetov a poslať venovanie tým, na ktorých vám záleží. Kvety od vás im budú dlho pripomínať vašu náklonnosť a záujem, aj keď vy osobne pri nich nebudete.

Objednávku vytvoríte veľmi ľahko, v troch jednoduchých krokoch. Zvolíte si spôsob platby, cez zabezpečenú platobnú bránu GoPay, a o ostatné sa už postarajú naše floristky a kuriéri, ktorí svoju prácu vykonávajú s láskou a osobným prístupom.

A kam v okolí Handlovej kytice doručujeme :

Ráztočno, Veľká Čausa, Rajčany, Prochot, Janova Lehota, Lovčica-Trubín, Lutila, Slaská, Kopernica ....

Želáme vám radosť z obdarovania