Pekne ďakujem za doručenie kytice, už som myslela, že poobede nenájdem nikoho, kto by kyticu doručil, preto som bola veľmi milo prekvapená.

Alica, Handlová 27.1.2018

Veľmi široký výber, už viackrát som objednávala cez Vás donášku a vždy som bola spokojná.

Irena, Kosorín 15.3.2018

HandlováDonáška kvetov v Handlovej - svieže kvety - krásne kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Donáška kvetov v Handlovej a okolí je veľmi obľúbenou službou v dnešnej uponáhlanej dobe. V čase, keď veľa mladých ľudí kvôli práci žije mimo Slovenska a chce potešiť a obdarovať svojich najbližších v Handlovej.

Práve pre vás sme pripravili internetový obchod s čerstvými kvetmi, aby ste mohli obdarovať kyticou tých najkrajších kvetov a poslať venovanie tým na ktorých vám záleží. Kvety od nás im budú dlho pripomínať vašu náklonnosť a záujem aj keď vy osobne pri nich nebudete.

V objednávke nám vyplníte údaje na oslávenca, určíte čas a miesto kde kuriér kyticu spolu s vašim venovaním odovzdá. Určite sa ihneď po odovzdaní dozviete o radosti, ktorú váš kvetinový dar spôsobil priamo od oslávenca.

Objednávku vytvoríte veľmi ľahko, v pár jednoduchých krokoch. Zvolíte si spôsob platby, cez zabezpečenú platobnú bránu GoPay, a o ostatné sa už postarajú naše floristky a kuriéri, ktorí svoju prácu vykonávajú s láskou a osobným prístupom.

A kam v okolí Handlovej kytice doručujeme :

Ráztočno, Veľká Čausa, Rajčany, Prochot, Janova Lehota, Lovčica-Trubín, Lutila, Slaská, Kopernica ....

Prajeme vám príjemný nákup