Ďakujem za Vašu pomoc pri výbere kytice, naozaj som nevedel vybrať práve tú správnu k výročiu svadby.

Kamil, Šamorín 15.7.2022

Skutočne skvelý výber kytíc, komunikácia výborná a kytica dlho vydržala.

Ľubomír, Rohovce 21.4.2022

ŠamorínNajlepšia expresná donáška kvetov v Šamoríne -  čerstvé kvety - kvetinárstvo E- KVETY

Hľadáte možnosť, ako niekoho prekvapiť k sviatku narodenín, menín, či iba potešiť v deň, keď sa všetko zdá ponuré? Sme pripravení doručiť kyticu nádherných kvetov priamo do rúk vášho oslávenca v Šamoríne a širokom okolí. S nami môžete byť vždy blízko vašich milovaných, kedykoľvek potrebujete. Kytice doručujeme naaranžované podľa vášho želania či už do práce, reštaurácie alebo priamo domov. S kyticou odovzdáme aj odkaz napísaný na kartičke a priložený ku kytici. Naša skúsenosť je taká, že oslávenec po prevzatí kytice a prečítaní venovania ihneď kontaktuje vás, nášho zákazníka, aby sa poďakoval za nádherné prekvapenie. Bývajú to aj pre nás nezabudnuteľné chvíle plné emócií.

Každému zákazníkovi, každej objednávke sa venujeme individuálne s osobným prístupom, pretože vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Objednávku si vytvoríte veľmi jednoducho z pohodlia vášho domova či kancelárie v troch krokoch - vyberiete si kyticu, ktorú chcete poslať oslávencovi, v ďalšom kroku vyplníte potrebné údaje ako je meno, adresa kam máme kyticu doručiť .... a po tretie si zvolíte spôsob platby. O ostatné sa už postaráme my.

A kde v okolí Šamorína kyytice doručujeme :

Hamuliakovo, Kalinkovo, Báč, Kyselica, Rohovce, Kvetoslavov, Hviezdoslavov, Mierovo, Blatná na Ostrove ....

 

Želáme vám radosť z obdarovania