Krásna kytica doručená presne na čas ! Ďakujem a budem šíriť Vaše dobré meno :)

Lujza, Zvolen 18.1.2021

Teším sa, že ste ovocný kôš doručili môjmu chorému kolegovi, aspoň takto mal čerstvý prísun ovocia, čo ho v tomto stave veľmi potešilo. Ďakujem, že je takáto možnosť.

Ivana, Dobrá Niva 1.6.2021

ZvolenSpoľahlivá expresná donáška kvetov vo Zvolene a širokom okolí - tie najkrajšie kytice - kvetinárstvo E - KVETY

Zažili sme s vami už veľa príbehov pri doručení kvetinových darov vo Zvolene a vždy je to pre nás zážitok, keď kytice, ktoré vyberiete pre vašich milovaných odovzdávame. Poznáme vaše nadšenie, keď vám padne do oka kytica o ktorej viete, že nadchne oslávenkyňu. Vieme, ako netrpezlivo čakáte pri svojom mobile na hovor, alebo sms s ďakovnými slovami ako spätnou väzbou. To spojenie medzi vami ste vytvorili vy a my sme dopomohli toto spojenie naplniť. Snažíme sa čo najviac vyhovieť vám naši zákazníci a kytice vo Zvolene doručujeme počas celého dňa aj víkendov.

Je pre nás veľkým bohatstvom, že môžme pomáhať spájať ľudí a prinášať lásku, či ospravedlnenie alebo poďakovanie priamo pred ich dvere. Sú to neopakovateľné chvíle, ktoré zostávajú v našich srdciach. Dali sme si záležať, aby sme pre vás pripravili kytice pre každú príležitosť. Pohodlne sa usaďte a vyberte si tú, ktorá sa vám najviac páči ako darček pre niekoho na kom vám záleží. Z pohodlia domova môžete kohokoľvek urobiť šťastým a darovať mu krásnu kyticu z miešaných kvetov, kyticu červených ruží, alstormérií, slnečníc ... ktorá vytvorí úsmev na jeho tvári. 

Naše floristky pripravia s vášňou a odbornosťou kyticu, ktorú ste si vybrali, pretože vedia, že pre niekoho je tento deň výnimočný. 

A kde vo Zvolene a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Sekier, Záhonok, Lipovec, Môťová, Kráľová, Sekierska dolina, Zlatý potok, Bakova jama, Lukové, Zolná, Západ-Tepličky, Stráž, Podborová, Borová hora, Veľká Lúka, Sielnica, Kováčová, Budča, Turová, Ostrá Lúka, Bacúrov, Breziny, Podzámčok, Michalková, Dobrá Niva, Lieskovec, Vigľaš, Zvolenská Slatina ....

 

Užite si radosť z obdarovania