Som prekvapený a rád, že som sa stretol s profesionálnym prístupom. Ďakujem za radu a nádhernú kyticu.

Pavol, Hriňová 21.2.2019

Donáška kvetov fungovala perfektne aj počas víkendu, kvety k okrúhlemu jubileu mimoriadne potešili, prekvapenie bolo vydarene. Ďakujem

Zuzka, Hriňová 5.5.2019

HriňováNajspoľahlivejšia expresná donáška v Hriňovej a okolí so sviežimi kvetmi a ľudským prístupom - kvetinárstvo E- KVETY

Žijete mimo Slovenska a potrebujete doručiť kyticu v Hriňovej ? Tak poďte na to a vyberte si z našej ponuky. Pripravili sme pre vás tie najkrajšie kytice z čerstvých sviežich kvetov a zoradili do kategórií podľa príležitosti. Vyberte si tú najkrajšiu a naši kuriéri ju doručia v Hriňovej alebo okolí kedykoľvek a kamkoľvek - do úradu, školy, reštaurácie, nemocnice, práce alebo domov.

Neviete si poradiť s výberom tej správnej kytice ? Môžete sa na nás obrátiť na tel. čísle 0903/124849 alebo mailom na info@e-kvety.eu a my vám ochotne pomôžeme.

Ku kytici, ktorú pripravia naše skúsené floristky priložíme vaše venovanie. Môžeme vám zaslať aj fotografiu kytice a obdarovanej, ak nás o to v objednávke požiadate.

Objednávku vyplníte veľmi jednoducho, vyberiete si spôsob platby, ktorý vám vyhovuje a to je všetko. O ostatné sa už postaráme my.

 

Príjemný nákup prajú

 

e-kvety