Ďakujem za pomoc pri vytvorení objednávky, robila som to prvýkrát a som rada, že som to s Vami zvládla. Kytica splnila svoj účel.

Ema, Dolný Kubín 24.3.2018

Kytica ruží mala ohromiť moju priateľku a to sa aj stalo. SUPER !

Dalibor, Dolný Kubín 14.2.2018

Dolný KubínExpresná a spoľahlivá donáška v Dolnom Kubíne a vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E- KVETY

Pochádzate z Dolného Kubína a bývate niekde mimo mesta ? Niekto z Vašej rodiny alebo priateľov má narodeniny alebo iný sviatok a vy ho chcete prekvapiť krásnou kyticou ? U nás ste na správnom mieste. My sa radi postaráme o to, aby kytica, ktorú si u nás vyberiete, bola doručená našimi kuriérmi spolu s vašim venovaním do rúk oslávenca.

Objednávkový formulár je veľmi jednoduchý, vyplníte nám v ňom údaje, ktoré sú potrebné k doručeniu vašej objednávky. V ďalšom kroku si zvolíte spôsob pltaby, ktorý vám vyhovuje najviac a tým je objednávka dokončená.

Kytice doručujeme už do 2 hodín od objednania, 7 dní v týždni a objednávky môžete realizovať 24 hodín denne. Ak potrebujete poradiť s výberom kytice, alebo máte akúkoľvek inú otázku neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať mailom info@e-kvety.eu alebo telefonicky 0903124849.

A kde kytice v Dolnom Kubíne a okolí doručujeme ? Kamkoľvek si želáte :

Oravská Poruba, Veličná, Istebné, Párnica, Vyšný Kubín, Jasenová, Leštiny, Osádka, Pokrývač, Pucov, Bziny, Medzibrodie nad Oravou, Horná Lehota ......

 

Príjemný nákup