Mamička bola šťastná keď jej kuriér priniesol kyticu. Ďakujem Vám za toľkú radosť.

Janka, Považská Bystrica 14.8.2021

Zakaždým som bola spokojná, môžem len odporúčať !

Anka, Považská Bystrica 7.10.2021

Považská BystricaNajspoľahlivejšia expresná donáška kvetov v Považskej Bystrici a okolí - tie najkrajšie kytice - kvetinárstvo E - KVETY

Už niekoľko rokov sme s vami pri donáške kvetov v Považskej Bystrici, keď sa nemôžete zúčastniť priamo na oslave narodenín, menín, krstu bábätka či svadby ..... a vužívate naše služby - online kvetinárstva v Považskej Bystici E-Kvety.eu. Je darom, keď máme okolo seba ľudí na ktorých nám záleží a môžeme ich obdarovať. Poznáme ten pocit, s ktorým sa stretávame každý deň pri donáškach kvetov, keď zasvietia ľudské oči pri pohľade na nádherné kytice, ktoré prehovoria vašimi slovami. 

Pripravili sme pre vás množstvo kytíc k akejkoľvek príležitosti z čerstvých kvetov. Je len na Vás, ktorú si vyberiete. Naše floristky s láskou pre vášho oslávenca pripravia kyticu a kuriér ju odovzdá s vašim venovaním priamo do rúk obdarovaného. A vy už môžete netrpezlivo očakávať ďakovné slová od vašich milovaných. Vždy nás na duši zahreje to prepojenie, ktoré vám pomáhame naplniť.

Objednávku si vytvoríte veľmi jednoducho. V prvom kroku vyplníte údaje potrebné k tomu, aby sme vedeli komu, kedy a kam máme v Považskej Bystrici kvetinový dar doručiť. V druhom kroku si vyberiete spôsob platby, ktorý je pre vás najprijateľnejší - vklad na účet, internetbanking, PayPal, platba kartou, bankový prevod. A to je všetko. O ostatné sa už postaráme my.

A kde v Považskej Bystrici a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Dolný Moštenec, Horný Moštenec, Milochov, Orlové, Podmanín, Podvažie, Podvažské Podhradie, Praznov, Šebešťanová, Zemiansky Kvašov, Sverepec, Horný Lieskov, Dolný Lieskov, Visolaje, Beluša, Dolné Kočkovce, Nimnica, Udiča, Jasenica, Maršová-Rašov, Plevník-Drienové, Záskalie, Kostolec, Prečín, Počarová, Podskalie ...

 

Užite si radosť z nakupovania