Krásne ďakujem za nádhernú kyticu červených ruží k okrúhlinám mojej maminky. Aspoň takto stovky kilometrov som mohla byť prítomná na oslavách ....

Andrea, Montreal 23.8.2021

Spokojnosť - manželke sa kytica páčila a nečakala ju, keďže pracujem v zahraničí ani ju nenapadlo, že sa takto vynájdem a pošlem jej kvety k nášmu výročiu.

Andrej, Žilina 13.1.2021

ŽilinaSpoľahlivá expresná donáška kvetov v Žiline - najkrajšie kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Pripomeňte vašim blízkym a priateľom ktorý žijú alebo pracujú v Žiline, akým šťastím sú pre vás a obdarujte ich kyticou kvetov. Je šťastím ak vie človek lásku dávať aj prijímať a v kvetinovom dare sa stretnú oba tieto póly.

S nadšením pre Vás pripravujeme každý deň nádherné kytice z čerstvých kvetov. Naše floristky ku každej objednávke a zákazníkovi pristupujú individuálne. Vieme pre Vás pripraviť kyticu pri každej príležitosti. Ak potrebujete poradiť pri výbere tej najvhodnejšej pri gratulácii v deň narodenín, promócii, z vďačnosti alebo chcete potešiť svojich milovaných kvetom v nemocnici a zlepšiť im náladu, vždy Vám ochotne poradíme pri Vašom výbere. 

Kvetinový dar doručíme v Žiline kamkoľvek si budete želať či už do práce, úradu, nemocnice alebo domov, a samozrejmosťou je aj Vaša požiadavka ak chcete zostať ako darca v utajení.

Objednávku vytvoríte priamo v našom internetovom obchode, kde hravo a ľahko vytvoríte Vašu objednávku a naši kuriéri kyticu odovzdajú obdarovanej osobe spolu s Vašim odkazom pripojeným ku kytici.

Vy si určíte deň a čas kedy bude donáška odovzdaná. My sa o všetko postaráme k Vašej spokojnosti.

A kam kytice doručujeme v Žiline a okolí?

Bánová, Bôrik, Brodno, Budatín, Bytčica, Hájik, Hliny, Mojšova Lúčka, Považský Chlmec, Rosinky, Solinky, Staré Mesto, Strážov, Trnové, Vlčince, Vranie, Zádubnie, Zástranie, Závodie, Žilinská Lehota, Lietavská Lúčka, Rosina, Vyšňové, Stráňavy, Strečno, Mojš, Varín, Krasňany, Gbeľany, Nededza, Teplička nad Váhom, Horný Vadičov, Dolný Vadičov, Lopušné Pažitie, Snežnica, Kotrčiná Lúčka, Rudinka, Divina, Divinka, Horný Hričov, Svederník, Ovčiarsko, Bitarová, Hôrky, Brezany, Lietava, Hričovské Podhradie .......

 

Nech je pre vás výber kytice zážitkom