Veľmi som spokojný, ochota, milý prístup, jednoduchá objednávka a kytica ruží nádherná a dlho vydržala.

Fero, Varín 16.7.2017

Moja teta oslavovala 60 - tku a nedalo sa nám pricestovať na oslavu tak sme ju chceli aspoň na diaľku obdarovať. Najskôr som mala pochybnosti ale obdarovanie prebehlo nad moje očakávania za čo Vám chcem poďakovať ! Krásna kytica !

Melánia, Bratislava 18.4.2017

ŽilinaDonáška kvetov Žilina - najkrajšie kytice - kvetinárstvo E-KVETY

S láskou a nadšením pre Vás pripravujeme každý deň nádherné kytice z čerstvých kvetov. Naše floristky ku každej objednávke a zákazníkovi pristupujú individuálne. Vieme pre Vás pripraviť kyticu pri každej príležitosti. Ak potrebujete poradiť pri výbere tej najvhodnejšej pri gratulácii v deň narodenín, promócii, z vďačnosti alebo chcete potešiť svojich milovaných kvetom v nemocnici a zlepšiť im náladu, vždy Vám ochotne poradíme pri Vašom výbere. 

Kvetinový dar doručíme kamkoľvek si budete želať či už do práce, úradu, nemocnice alebo domov, a samozrejmosťou je aj Vaša požiadavka ak chcete zostať ako darca v utajení.

Objednávku vytvoríte priamo v našom internetovom obchode, kde hravo a ľahko vytvoríte Vašu objednávku a naši kuriéri kyticu odovzdajú obdarovanej osobe spolu s Vašim odkazom pripojeným ku kytici.

Vy si určíte deň a čas kedy bude donáška odovzdaná. My sa o všetko postaráme k Vašej spokojnosti.

A kam kytice doručujeme v Žiline a okolí?

Bánová, Bôrik, Brodno, Budatín, Bytčica, Hájik, Hliny, Mojšova Lúčka, Považský Chlmec, Rosinky, Solinky, Staré Mesto, Strážov, Trnové, Vlčince, Vranie, Zádubnie, Zástranie, Závodie, Žilinská Lehota, Lietavská Lúčka, Rosina, Vyšňové, Stráňavy, Strečno, Mojš, Varín, Krasňany, Gbeľany, Nededza, Teplička nad Váhom, Horný Vadičov, Dolný Vadičov, Lopušné Pažitie, Snežnica, Kotrčiná Lúčka, Rudinka, Divina, Divinka, Horný Hričov, Svederník, Ovčiarsko, Bitarová, Hôrky, Brezany, Lietava, Hričovské Podhradie .......

 

Pohodlný nákup