Skvelá služba, prístup, ochota - boli sme nadmieru spokojní. Ďakujeme, budeme odporúčať ďalej

Veronika, 12.5.2019

Ďakujem veľmi veľmi pekne za ochotu a profesionálny prístup...jediná stránka ktorá bola ochotná doručiť kyticu aj v nedeľu a prekvapiť tak moju maminu v deň sviatku. A k tomu kvetinový box bol ešte krajší ako na stránke...len doporučujem ...

Martina, Gabčíkovo 28.7.2019

GabčíkovoDonáška kvetov v Gabčíkove - svieže kytice -kvetinárstvo E-KVETY

 

Potrebujete doručiť kyticu z čerstvých kvetov v Gabčíkove? Kyticu pre Vás pripravia naše skúsené floristky a doručia v Gabčíkove a okolí ešte v deň vašej objednávky. Kyticou objednanou v našom online kvetinárstve urobíte radosť svojim blízkym, priateľom, mamičke, sestre či manželke kdekoľvek sa v Gabčíkove nachádzajú.

Objednávku môžete vytvoriť priamo z pohodlia vášho domova či kancelárie alebo dovolenky. Aj pre vás, ktorý žijete mimo Slovenska je naše online kvetinárstvo pripravené výjsť v ústrety. Máte možnosť obdarovať aj takto na diaľku svojich milovaných v Gabčíkove a okolí, objednávku vytvoríte priamo v našom e-shope za pár minút a tu si zvolíte aj spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. Akceptujeme všetky platobné karty, internetbanking, platbu PayPal či vklad na účet. Ku kytici môžete pripojiť aj vaše venovanie, ktoré bude písané na kartičke a odovzdané spolu s kyticou.

Ak sa nás chcete na čokoľvek spýtať sme tu vždy pre vás na "chate" alebo na čísle 0903124849.

 

Prajeme pohodlný nákup

 

e-kvety