Veľmi pekne ďakujem za doručenie kytice aj v nedeľu a na poslednú chvíľu. Bolo to milé prekvapenie.

Barbora, Senec 16.3.2022

SenecSpoľahlivá donáška nádherných kytíc v Senci - kvetinárstvo E- KVETY

Dostali ste skvelý nápad a chcete prekvapiť kyticou kvetov v Senci vašu milovanú? Pripravíme pre vás kyticu podľa vášho výberu a ešte dnes môže byť doručená v Senci kamkoľvek potrebujete. Či do úradu, priamo domov, alebo do práce či reštaurácie. Kyticu pripravíme z čerstvých kvetov a pripojíme k nej venovanie, ktoré si prečíta vaša vyvolená. Potom je to už iba chvíľka, keď vás bude kontaktovať, aby sa mohla pochváliť a poďakovať za váš kvetinový dar. Tieto momenty sú neopakovateľné a zostávajú zapísané navždy v našich srdciach. 

Ak chcete prekvapiť kyticou ženu, ktorú chcete zaujať a iba naznačiť záujem o ňu, je pre nás samozrejmosťou doručenie kvetov anonymne. Od nás sa nedozvie kto jej kvety posiela.

Máte v rodine oslavu životného jubilea a vy ste práve odcestovný alebo dlhodobo žijete mimo Slovenska? Vieme vás zastúpiť aj pri tejto príležitosti a odovzdať kyticu nádherných kvetov vášmu oslávencovi s osobných venovaním od vás. Takto bude vedieť, že naňho nezabúdate a je stále vo vašom srdci, aj keď ste ďaleko. Je veľkým darom a obohatením, keď máme okolo seba ľudí, pre ktorých máme chuť stále pripravovať prekvapenia. .

A čo dôležité by ste mali vedieť? Kytice doručujeme 7 dní v týždni, sme online 24 hodín denne. Doručenie cez víkend je potrebné si dohodnúť na telefónnom čísle 0903124849 vopred.

Objednávku zrealizujete priamo v našom eshope v dvoch jednoduchých krokoch a po jej ukončení Vám na Vašu mailovú adresu príde sumarizácia objednávky. O všetko ostatné sa už postaráme my.

A kde presne kvetinové dary doručujeme ? V širokom okolí Senca :

Tureň, Nová Dedinka, Veľký Biel, Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Viničné, Šenkvice, Kaplna, Igram, Čataj, Veľký Grob, Nový Svet, Kráľová pri Senci, Kostolná pri Dunaji .....

 

Užite si radosť z obdarovania