Kytica dorazila, je úžasná a splnila svoj účel :). Veľmi pekne Vám ďakujem. Želám Vám krásne sviatky a do budúcnosti veľa takisto spokojných zákazníkov:). Ešte raz vrelá vďaka.

František, Nitra 2.12.2018

Ďakujem za rýchle doručenie kytice, ktorú som objednával na poslednú chvíľu....... Ste naozaj profesionáli !

Michal, Kozárovce 16.10.2018

NitraNajspoľahlivejšia expresná donáška v Nitre so sviežimi kvetmi a ľudským prístupom - kvetinárstvo E- KVETY

Chcete niekoho potešiť v Nitre alebo širokom okolí krásnou kyticou zo živých kvetov a hľadáte kvetinárstvo v Nitre, ktoré by doručilo Vašu kyticu? Žijete a pracujete stovky kilometrov od Nitry a tak veľmi radi by ste osobne zablahoželali Vašim najbližším, ale viete, že to na diaľku nebude ono?

Práve pre Vás sme tu my donáška kvetov Nitra - kvetinárstvo E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. Splníme každé Vaše želanie. Pomôžeme Vám s výberom tej najvhodnejšej kytice pre každú príležitosť a odovzdáme ju obdarovanej osobe s Vašim odkazom, ručne písaným na priloženej kartičke spolu s kyticou krásnych kvetov. 
Vieme, že náš zákazník má veľkú radosť, keď môže obdarovať svojich milovaných, a preto, ak nám pri objednávke v poznámke uvediete, že chcete zažívať radosť spolu s Vašimi rodičmi, deťmi, manželkami, priateľkami..... ak budú súhlasiť, radi ich s kyticou odfotíme a pošleme Vám ju mms-kou alebo mailom. 

Čo by ste ešte mali vedieť ?

Kytice doručujeme každý deň od 8:00 do 20.00 hod., aj do 90 minút od objednania, pracujeme 7 dní v týždni, sme online 24 hodín denne a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903 124 849. 

Každej objednávke a zákazníkovi sa venujeme individuálne a práve preto máme toľko spokojných zákazníkov.

Kuriér doručí Vašu objednávku kdekoľvek kde sa vo Vami určenom čase obdarovaná osoba nachádza - či už v práci, reštaurácii, doma, v nemocnici ......

A kde v Nitre a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Chrenová, Čermáň, Krškany, Drážovce, JaníkovceKalváriaKlokočinaKynekMlynárce, Párovské Háje, Staré mestoZoborLužianky, Zbehy, Hrnčiarovce, Štitáre, Žirany, Jurský Dvor, Mikova Ves, Orechov Dvor, Járok, Veľké Zálužie, Lehota, Močenok, Hájske, Rumanová, Báb, Rišňovce, Alekšince, Lukáčovce, Čakajovce, Jelšovce, Ľudovítová, Súlovce, Výčapy Opatovce, Lefantovce, Podhorany, Bádice, Žirany, Kolíňany, Jelenec, Lapáš, Golianovo, Babindol, Ivánka, Vinodol, Komjatice, Hlohovec, Leopoldov, Nové Zámky, Šurany, Topoľčany, Sereď, Galanta, Zlaté Moravce, Topoľčianky, Šaľa .....

 

Želáme Vám pohodlný nákup