Moja maminka sa veľmi potešila kytici, ktorú som jej poslala. Ďakujem aj Vám za jej radosť.

Ela, Rimavská Seč 17.2.2018

Výborná donášková služba, posielala som už 4 kytice, a všetky boli doručené presne na konkrétny čas.

Renáta, Rimavská Sobota 27.1.2018

Rimavská SobotaSpoľahlivá rýchla donáška čerstvých kvetov v Rimavskej Sobote - kvetinárstvo E-KVETY

Chcete niekoho prekvapiť kyticou červených ruží ? Žijete mimo Rimavskej Soboty a tak radi by ste Vašich milovaných potešili kyticou a zaželali im všetko najlepšie k narodeninám, popriali k ich sviatku, alebo ich potešili pri akejkoľvek príležitosti.

Práve pre Vás sme tu my donáška kvetov Rimavská Sobota E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. U nás ste Vy na prvom mieste. Poradíme Vám pri výbere kytice, alebo pomôžeme pri Vašej objednávke. Kyticu doručíme vo Vami zvolenom čase obdarovanej osobe spolu s Vašim venovaním. Poznáme našich zákazníkov a vieme, akú veľkú radosť majú a sú plný očakávania, keď sa kytica odovzdáva. Preto nás neváhajte požiadať pri Vašej objednávke, aby sme Vám zaslali mms-kou alebo mailom foto z odovzdávania kytice.

Čo je ešte dôležité vedieť?

Že kytice pripravujeme s láskou, záleží nám v prvom rade na spokojnosti nášho zákazníka. Doručujeme kvety 7 dní v týždni aj počas víkendu - je potrebné aby Vaša objednávka bola zrealizovaná počas týždňa, alebo ak sa s nami spojíte na tel. kontakte 0903124849 aj počas víkendu, dohodneme si s Vami či máme ešte kapacitu Vašu kyticu doručiť v sobotu alebo nedeľu.

A kam v okolí Rimavskej Soboty kytice doručujeme ? Do širokého okolia :

Abovce, Bátka, Bottovo, Dulovo, Drňa, Gortva, Hostice, Janice, Kaloša, Kraskovo, Lenka, Nová Bašta, Poproč, Rakytník, Rimavské Zalužany, Babinec, Dražice, Krokava, Lipovec, Rovné, Stará Bašta ......

Želáme Vám príjemný nákup