Som veľmi spokojný, posielal som obrovskú kyticu červených ruží a kytica splnila svoj účel.

Miroslav, Rimavská Sobota 16.3.2018

Moja maminka sa veľmi potešila kytici, ktorú som jej poslala. Ďakujem aj Vám za jej radosť.

Ela, Rimavská Seč 17.2.2018

Rimavská SobotaSpoľahlivá rýchla donáška čerstvých kvetov v Rimavskej Sobote - kvetinárstvo E-KVETY

Chcete niekoho prekvapiť kyticou červených ruží ? Žijete mimo Rimavskej Soboty a tak radi by ste Vašich milovaných potešili kyticou a zaželali im všetko najlepšie k narodeninám, popriali k ich sviatku, alebo ich potešili pri akejkoľvek príležitosti.

Práve pre Vás sme tu my donáška kvetov Rimavská Sobota E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. U nás ste Vy na prvom mieste. Poradíme Vám pri výbere kytice, alebo pomôžeme pri Vašej objednávke. Kyticu doručíme vo Vami zvolenom čase obdarovanej osobe spolu s Vašim venovaním. Poznáme našich zákazníkov a vieme, akú veľkú radosť majú a sú plný očakávania, keď sa kytica odovzdáva. Preto nás neváhajte požiadať pri Vašej objednávke, aby sme Vám zaslali mms-kou alebo mailom foto z odovzdávania kytice.

Čo je ešte dôležité vedieť?

Že kytice pripravujeme s láskou, záleží nám v prvom rade na spokojnosti nášho zákazníka. Doručujeme kvety 7 dní v týždni aj počas víkendu - je potrebné aby Vaša objednávka bola zrealizovaná počas týždňa, alebo ak sa s nami spojíte na tel. kontakte 0903124849 aj počas víkendu, dohodneme si s Vami či máme ešte kapacitu Vašu kyticu doručiť v sobotu alebo nedeľu.

A kam v okolí Rimavskej Soboty kytice doručujeme ? Do širokého okolia :

Abovce, Bátka, Bottovo, Dulovo, Drňa, Gortva, Hostice, Janice, Kaloša, Kraskovo, Lenka, Nová Bašta, Poproč, Rakytník, Rimavské Zalužany, Babinec, Dražice, Krokava, Lipovec, Rovné, Stará Bašta ......

Želáme Vám príjemný nákup