Čo sľúbia aj dodržia. Včera to bola nedeľa večer o 22-hej som urobila online objednávku a dnes o 12 boli doručené kvety wau. Odporúčam všetkými desiatimi. Doručenie, krásne kytice a super cena len tak ďalej nech sa vám darí.

Majka, Veľký Šariš 15.7.2019

Včera som prvýkrát objednala kyticu pre maminku k 70tke, som spokojná ja aj ona, bola milo prekvapená a šťastná, že aj napriek veľkej vzdialenosti medzi nami bola obdarovaná. Vrelo odporúčam služby tejto firmy. Určite ich využijem aj v budúcnosti.

Janka, Veľký Šariš 19.7.2019

Veľký ŠarišDonáška kytíc vo Veľkom Šariši - svieže kytice - kvetinárstvo E-KVETY

 

Niekto dôležitý a významný pre vás, žije vo Veľkom Šariši a chcete ho potešiť kyticou zo živých kvetov? Chcete očariť nádhernou kyticou vašu milú vo Veľkom Šariši? S radosťou pre vás pripravíme tú najkrajšiu kyticu a doručíme s vašim osobným venovaním a úsmevom kamkoľvek si budete želať.

Objednávku vytvoríte veľmi rýchlo iba v troch jednoduchých krokoch, kde vyplníte údaje podľa ktorých kyticu doručíme. Pripravili sme pre vás širokú ponuku kytíc v rôznych farbách a veľkostiach ku každej príležitosti.

Denne pre vás naše floristky aranžujú kytice z čerstvých kvetov, ku každej objednávke pristupujeme individuálne, pretože je pre nás najdôležitejšia vaša spokojnosť. Ak vám môžme s čímkoľvek poradiť, neváhajte sa na nás s vašou otázkou obrátiť buď na "chate" alebo telefonicky 0903124849.

 

Prajeme príjemný nákup

 

e-kvety