Maximálna spokojnosť s kyticou, ktorú ste doručili mojej manželke k nášmu výročiu.

Pavol, Čierny Balog 11.4.2021

Veľký výber kytíc a úžasný prístup k zákazníkovi.

Simona, Nemecká 22.9.2021

BreznoSpoľahlivá expresná donáška kvetov v Brezne - úžasné kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Túžite dnes obdarovať vašu milovanú mamičku a prekvapiť ju kyticou kvetov v Brezne ? Je to neobyčajný dar, kedy sa radosť odohráva na oboch stranách. Obdarovaná nič netuší, až pokým jej kuriér odovzdá kyticu spolu s vašim odkazom. Prekvapenie býva nečakané a je ešte väčšie, keď má aj svojich divákov či už priamo v rodine alebo v práci či na oslave narodenín. Jej oči žiaria šťastím a hrdosťou, že napriek vzdialenosti na ňu vždy myslíte. Vy už netrpezlivo čakáte na telefonát, v ktorom vám opisuje doručenie kytice a jej prekvapenie a dojatie z vašich slov. Kytica, ktorú ste jej darovali sa vyníma medzi ostatnými a žiari najväčšou láskou.

Našu túžbu, aby bol nákup pre vás čo najpohodlnejší, sme pretavili do eshopu, kde môžete vybrať kyticu kdekoľvek sa nachádzate a poslať ju vášmu oslávencovi v Brezne a okolí. Stačí vám k tomu mobil alebo počítač a možete vybrať kyticu, ktorá vás najviac oslovila. O ostatné sa už postaráme my, sme tu pre vás vždy, keď nás budete potrebovať. Vždy nás zastihnete a radi vám poradíme na tel. čísle 0903124849 alebo na čete. 

Kytice sme zoradili do rôznych kategórií podľa príležitosti, ceny a druhu kvetov. Objednávkový formulár je jednoduchý a prehľadný, vyplníte tam údaje, ktoré potrebujeme k odovzdaniu kvetinového daru. Kuriér vyzdvihne kyticu pred doručením v kvetinárstve a o chvíľu je už na adrese v Brezne, ktorú ste zadali v objednávke.

A kam kytice v Brezne a jeho okolí doručujeme

Hronec, Valaská, Podbrezová, Čierny Balog, Predajná, Nemecká, Polhora, Horná Lehota, Beňuš .....

 

Želáme vám radosť z obdarovnia