Milí naši zákazníci, v dňoch 7.8.2020 - 9.8.2020 objednávky nemôžeme z dôvodu čerpania dovolenky zrealizovať. Všetky objednávky, ktoré sme prijali do tohto termínu budú doručené. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Veľký výber kytíc a úžasný prístup k zákazníkovi.

Simona, Nemecká 22.2.2018

Maximálna spokojnosť s kyticou, ktorú ste doručili mojej manželke k nášmu výročiu.

Pavol, Čierny Balog 11.4.2018

BreznoDonáška kvetov v Brezne - úžasné kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Hľadáte kvetinárstvo, ktoré pripraví a doručí krásnu kyticu z čerstvých kvetov v Brezne a jeho okolí? Neváhajte sa na nás s dôverou obrátiť.

S láskou a zodpovednosťou pre Vás a samozrejme Vašich blízkych, priateľov, rodičov ..... pripravíme kyticu, ktorá im vyrazí dych. Dávame si záležať na výbere kvetov do kytíc, ktoré pre Vás naše floristky priravujú.

V našom internetovom kvetinárstve sme pripravili pre Vás na výber množstvo kytíc v rôznych veľkostiach a k rozličným príležitostiam. Ak budete mať pochybnosti, či sa kytica, ktorá sa Vám páči hodí ako dar, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť mailom info@e-kvety.eu alebo telefonicky 0903124849.

Ak už máte v košíku kyticu, v ďaľšom kroku vyplníte kontaktné údaje obdarovanej osoby + venovanie, ktoré bude odovzdavné spolu s Vašim kvetinovým darom. Vy si určíte dátum odovzdania kytice a časové rozhranie doručenia.

Kytice doručujeme v Brezne a jeho okolí :

Hronec, Valaská, Podbrezová, Čierny Balog, Predajná, Nemecká, Polhora, Horná Lehota, Beňuš .....

 

Príjemný nákup Vám prajeme