Objednávky kytíc doručujeme len po telefonickom potvrdení na tel. čísle +421903124849Krásne kytice, ľahký priebeh v objednávkovom systéme, doručenie na stanovený čas. Spokojnosť.

Karol, Lipany 21.8.2018

Jedno veľké ĎAKUJEM - za Vašu pomoc pri výbere kytice, kuriérovi za milé odovzdanie a gratuláciu mojej mamičke.

Ivica, Sabinov 14.10.18

SabinovSpoľahlivá rýchla donáška čerstvých kvetov v Sabinove - kvetinárstvo E-KVETY

Chcete niekoho prekvapiť kyticou červených ruží ? Žijete stovky kilometrov od Sabinova a tak radi by ste Vašich milovaných potešili kyticou a zaželali im všetko najlepšie k narodeninám, popriali k ich sviatku, alebo ich potešili pri akejkoľvek príležitosti.

Práve pre Vás sme tu my donáška kvetov Sabinov E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. U nás ste Vy na prvom mieste. Poradíme Vám pri výbere kytice, alebo pomôžeme pri Vašej objednávke. Kyticu doručíme vo Vami zvolenom čase obdarovanej osobe spolu s Vašim venovaním. Poznáme našich zákazníkov a vieme, akú veľkú radosť majú a sú plný očakávania, keď sa kytica odovzdáva. Preto nás neváhajte požiadať pri Vašej objednávke, aby sme Vám zaslali mms-kou alebo mailom foto z odovzdávania kytice.

Čo je pre Vás ešte dôležité vedieť?

Kytice doručujeme každý deň od 8:00 do 20:00 hod., aj do 90 minút od objednania, pracujeme 7 dní v týždni a sme online 24 hodín denne. Vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903124849.

Každej objednávke a zákazníkovi sa venujeme individuálne a práve preto máme toľko spokojných zákazníkov.

Kuriér doručí Vašu objednávku kdekoľvek, kde sa vo Vami určenom čase obdarovaná osoba nachádza - či už v práci, reštaurácii, doma, v nemocnici, škole .....

A kde v Sabinove a okolí kvety doručujeme ? Do všetkých častí a širokého okolia :

Drienica, Jakubovany, Bodovce, Ratvaj, Šarišské Michaľany, Ostrovany, Ražňany, Uzovský Šalgov, Pečovská Nová Ves, Rožkovany ....

 

Prajeme príjemný nákup