Objednávam donášku kvetov aj darčekových košov ku všetkým sviatkom iba u Vás, nakoľko sa nemôžem zúčastniť osláv, lebo som mimo Slovenska. Vďaka Vám aspoň takýmto spôsobom som prítomná.

Andy, London 27.12.2020

Ďakujeme za ústretové jednanie!

Vlasto, Diakovce 9.9.2021

ŠaľaSpoľahlivá expresná donáška kvetov v Šali - originálne kytice - kvetinárstvo E- KVETY

Je veľkým darom, ak okolo nás sú ľudia, ktorých chceme obdarovať. Ak máte v úmysle ako darček poslať v Šali kyticu kvetov, radi pre vás túto službu naplníme. Donáške kvetov a kvetinových boxov v Šali a širokom okolí sa venujeme dlhodobo. Sme vždy pripravení doručiť kvety tej najvyššej kvality priamo k dverám vášho oslávenca.  

Splníme každé Vaše želanie. Radi vám pomôžeme s výberom tej najvhodnejšej kytice pre každú príležitosť a odovzdáme ju obdarovanej osobe s Vašim odkazom, ručne písaným na priloženej kartičke spolu s kyticou krásnych kvetov. 
Poznáme našich zákazníkov a vieme, že už netrpezlivo očakávajú odovzdanie kytice a s napätím sledujú mobil, kedy im príde sms alebo ďakovný hovor od oslávenca. Vieme, že pri tomto špeciálnom darčeku je radosť na oboch stranách. Ak sa vám stalo, že ste vypovedali niečo v hneve a teraz vás to mrzí, aj to sa dá vždy ospravedlniť kyticou kvetou a vašim lístočkom pripojeným ku kytici, kde požiadate o prepáčenie. 

Čo by ste ešte mali vedieť ?

Kytice doručujeme každý deň od 8:00 do 20.00 hod., aj do 90 minút od objednania, pracujeme 7 dní v týždni, sme online 24 hodín denne a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903 124 849. 

Každej objednávke a zákazníkovi sa venujeme individuálne, pretože u nás je vaša spokojnosť na prvom mieste. 

Kuriér doručí Vašu objednávku kdekoľvek kde sa vo Vami určenom čase obdarovaná osoba nachádza - či už v práci, reštaurácii, doma, v nemocnici ......

A kde v Šali a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Šaľa, Diakovce, Horná Kráľová, Neded, Tešedíkovo, Žihárec, Dlhá nad Váhom, Selice, Trnovec nad Váhom, Hájske, Močenok, Vlčany, Kráľová nad Váhom, Jatov, Zemné, Komoča, Dedina Mládeže, Kráľov Brod, Trstice, Dolní Saliby, Horné Saliby, Matúškovo, Kajal, Šoporňa, Pata, veľká Mača ...

 

Želáme vám radosť z obdarovania