Objednávky kytíc doručujeme len po telefonickom potvrdení na tel. čísle +421903124849Objednávam donášku kvetov aj darčekových košov ku všetkým sviatkom iba u Vás, nakoľko sa nemôžem zúčastniť osláv, lebo som mimo Slovenska. Vďaka Vám aspoň takýmto spôsobom som prítomná.

Andy, London 27.12.2017

Veľmi ma potešila možnosť platby Pay-palom. Som veľmi rád, že sa pomaly dostáva do každodenného života na Slovensku.

Igor, Praha 14.9.2017

ŠaľaSpoľahlivá rýchla donáška kvetov v Šali - originálne kytice - kvetinárstvo E- KVETY

Chcete niekoho potešiť v Šali alebo širokom okolí krásnou živou kyticou ? Žijete a pracujete stovky kilometrov od Šale a tak veľmi radi by ste osobne zablahoželali Vašim najbližším, ale viete, že to na diaľku nebude ono?

Práve pre Vás sme tu my donáška kvetov Šaľa E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. Splníme každé Vaše želanie. Pomôžeme Vám s výberom tej najvhodnejšej kytice pre každú príležitosť a odovzdáme ju obdarovanej osobe s Vašim odkazom, ručne písaným na priloženej kartičke spolu s kyticou krásnych kvetov. 
Vieme, že náš zákazník má veľkú radosť, keď môže obdarovať svojich milovaných, a preto, ak nám pri objednávke v poznámke uvediete, že chcete zažívať radosť spolu s Vašimi rodičmi, deťmi, manželkami, priateľkami..... ak budú súhlasiť, radi ich s kyticou odfotíme a pošleme Vám ju mms-kou alebo mailom. 

Čo by ste ešte mali vedieť ?

Kytice doručujeme každý deň od 8:00 do 20.00 hod., aj do 90 minút od objednania, pracujeme 7 dní v týždni, sme online 24 hodín denne a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903 124 849. 

Každej objednávke a zákazníkovi sa venujeme individuálne a práve preto máme toľko spokojných zákazníkov.

Kuriér doručí Vašu objednávku kdekoľvek kde sa vo Vami určenom čase obdarovaná osoba nachádza - či už v práci, reštaurácii, doma, v nemocnici ......

A kde v Šali a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Šaľa, Diakovce, Horná Kráľová, Neded, Tešedíkovo, Žihárec, Dlhá nad Váhom, Selice, Trnovec nad Váhom, Hájske, Močenok, Vlčany ...

 

Prajeme Vám pohodlný nákup