Ďakujem za vaše služby. Keďže som v zahraničí aspoň touto cestou môžem vyjadriť poďakovanie mojej mamke.

Miroslava, London 6.10.2021

Jednoduchý nákup, kytica načas dodaná, všetko prebehlo ako malo. Ďakujeme

Irena, Vinné 17.9.2021

MichalovceSpoľahlivá expresná donáška kvetov v Michalovciach - originálne kytice - kvetinárstvo E - KVETY

Dnes je oslava u vašich príbuzných v Michalovciach a vy ste stovky kilometrov vzdialený od nich? Máte chuť ich obdariť kyticou kvetov a poslať im darček, aby vedeli, že ste s nimi spojený aj napriek vzdialenosti? Práve pre vás sme tu my. Sme online kvetinárstvo, ktoré sa postará, aby bola nádherná kytica doručená v Michalovciach s úsmevom priamo do rúk vášho oslávenca.  

Pripravili sme pre vás kytice ku každej príležitosti, z rôznych druhov kvetov, aby si každý mohol vybrať tú najkrajšiu pre milovanú osobu. Objednávku zvládnete veľmi ľahko. V prvom kroku nám uvediete všetky údaje aby sme vedeli komu, kam a kedy kyticu doručíme. Potom si už iba zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. A vaša objednávka je už u nás a my sa o ňu s láskou postaráme. Kyticu pripravia naše skúsené floristky a kuréri ju doručia priamo vášmu oslávencovi. Každému zákazníkovu, každej objednávke sa venujeme individuálne s osobným prístupom, pretože vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Keď ste spokojní vy a vaši blízky sa tešia z krásnej kytice, to je pre nás ocenenie.

Váš kvetonový dar vieme doručiť na akékoľvek miesto, nič pre nás nie je problém - do nemocnice, firmy, úradu, reštaurácie, práce, domova dôchodcov, či domov.

A kde v Michalovciach a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Bajany, Bánovce nad Ondavou, Beša, Bracovce, Budince, Budkovce, Čečehov, Čičarovce, Čierne Pole, Drahňov, Dúbravka, Falkušovce, Hatalov, Hažín, Hnojné, Horovce, Iňačovce, Ižkovce, Jastrabie pri Michalovciach, Jovsa, Kačanov, Kaluža, Klokočov, Krásnovce, Lastomír, Laškovce, Malčice, Pavlovce nad Uhom, Pozdišovce, Ruská, Senné, Trhovište, Závadka .....

 

Želáme vám radosť z nakupovania