Milí naši zákazníci, v dňoch 26.9.2020 - 27.9.2020 objednávky nemôžeme z technických dôvodov prijímať a zrealizovať. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Ďakujem za Vašu pomoc pri objednávke, nakoľko som nakupovala poprvé na internete. Kytica dorazila v poriadku.

Alenka, Michalovce 21.1.2018

Krásne kytice, výborný profesionálny servis, ochotný prístup.

Henrieta, Pozdišovce 22.12.2017

MichalovceSpoľahlivá rýchla donáška kvetov v Michalovciach - originálne kytice - kvetinárstvo E- KVETY

Bývate mimo Slovenska, ďaleko od vašej rodiny a neviete byť prítomní na oslavách s vašimi milovanými ? Práve pre vás sme pripravili internetové kvetinárstvo, kde sme pripravili množstvo krásnych kytíc, z ktorých si určite vyberiete tú najkrajšiu pre vášho oslávenca.

Každému zákazníkovu, každej objednávke sa venujeme individuálne s osobným prístupom, pretože vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Keď ste spokojní vy a vaši blízky sa tešia z krásnej kytice, to je pre nás ocenenie.

Objednávku zvládnete veľmi ľahko. V prvom kroku nám uvediete všetky údaje aby sme vedeli komu, kam a kedy kyticu doručíme. Potom si už iba zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. A vaša objednávka je už u nás a my sa o ňu s láskou postaráme. Kyticu pripravia naše skúsené floristky a kuréri ju doručia do rúk vášho oslávenca.

Váš kvetonový dar vieme doručiť na akékoľvek miesto, nič pre nás nie je problém - do nemocnice, firmy, úradu, reštaurácie, práce, domova dôchodcov, či domov.

A kde v Michalovciach a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Bajany, Bánovce nad Ondavou, Beša, Bracovce, Budince, Budkovce, Čečehov, Čičarovce, Čierne Pole, Drahňov, Dúbravka, Falkušovce, Hatalov, Hažín, Hnojné, Horovce, Iňačovce, Ižkovce, Jastrabie pri Michalovciach, Jovsa, Kačanov, Kaluža, Klokočov, Krásnovce, Lastomír, Laškovce, Malčice, Pavlovce nad Uhom, Pozdišovce, Ruská, Senné, Trhovište, Závadka .....

 

Prajeme Vám príjemný nákup