Krásne kvety, super cena a doručenie na čas.

Vierka, Revúca 5.7.2022

Ďakujem veľmi pekne za ochotu a profesionálny prístup......jediná spoločnosť, ktorá bola ochotná doručiť kyticu aj v nedeľu.

Agáta, Revúca 21.10.2022

RevúcaSpoľahlivá expresná donáška kvetov v Revúcej - čerstvé kvety - nádherné kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Dostali ste dnes skvelý nápad, že chcete niekoho potešiť a prekvapiť kyticou čerstvých kvetov v Revúcej, a hľadáte kvetinárstvo, ktoré vám splní vašu predstavu na 100 %? U nás ste na tom správnom mieste a v najlepších rukách.

Každú kyticu pripravujeme priamo na želanie zákazníka, aby bola naviazaná pre obdarovanú osobu, pretože iba vy poznáte, vkus vášho oslávenca. S kyticou odovzdáme aj vaše emócie, prevtelené do venovania, ktoré píšeme rukou a priložíme ku kytici. Keď odovzdáme kyticu oslávencovi, reakcia je vždy plná tých najkrajších emócií šťastia, dojatia a prekvapenia. Pri doručovaní kvetov príjemcu nekontaktujeme a práve preto je prekvapenie vždy obrovské, pretože ani len netuší, aký darček dostane. Ešte dlho sa každé ráno prebúca, a večer kochá pri pohľade na váš živý darček, ktorý rozvoniava a teší zrak po dlhý čas. 

Kytice doručujeme v Revúcej kamkoľvek potrebujete, či už do práce, úradu, reštaurácie alebo priamo domov. Nemusíte nikam chodiť, objednávku vytvoríte priamo tam kde sa nachádzate. Potrebujete iba počítač, alebo mobil. V troch rýchlych krokoch urobíte objednanie kvetinového daru a o ostatné sa už postaráme my. 

Vždy nás zastihnete na tel. kontakte 0903 124 849 a radi vám pomôžeme pri výbere vhodnej kytice alebo čomkoľvek inom.

A kam v Revúcej a okolí kytice doručujeme ? Kamkoľvek požadujete:

Mokrá Lúka, Revúcka Lehota, Lubeník, Turčok, Muránska Dlhá Lúka, Muráň, Jelšava .....

 

Prajeme radosť z obdarovania 

 

e-kvety