Ďakujem veľmi pekne za ochotu a profesionálny prístup......jediná spoločnosť, ktorá bola ochotná doručiť kyticu aj v nedeľu.

Agáta, Revúca 21.10.18

Krásne kvety, super cena a doručenie na čas.

Vierka, Revúca 5.7.2018

RevúcaDonáška kvetov v Revúcej - svieže kvety - krásne kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Ak chcete niekoho potešiť v Revúcej krásnou kyticou, či už mamičku, babičku, priateľku, manželku, otca, alebo Vašich klientov - práve pre Vás sme pripravili naše online kvetinárstvo.

Nájdete tu množstvo kytíc ku každej príležitosti a ľahko v pohodlí domova, môžete v troch krokoch zrealizovať Vašu objednávku.

Spolu s Vašim odkazom ju kuriér doručí kamkoľvek budete požadovať a odovzdá ju priamo obdarovanej osobe. Naši zákazníci už vedia, že pre nás je samozrejmosťou ak nás o to v objednávke požiadajú a obdarovaný s tým súhlasí, zasielame foto z doručenia kvetinového daru.

Ak potrebujete rýchle doručenie kytice, aj to pre Vás vieme zabezpečiť najneskôr do 2 hodín od objednania. Kurier Vašu objednanú kyticu doručí aj počas soboty a nedele ak objednávka bude zrealizovaná počas pracovných dní. Ak sa potrebujete čokoľvek spýtať alebo poradiť, vždy nás zastihnete na tel. kontakte 0903 124 849

A kam v Revúcej a okolí kytice doručujeme ? Kamkoľvek požadujete:

Mokrá Lúka, Revúcka Lehota, Lubeník, Turčok, Muránska Dlhá Lúka, Muráň, Jelšava .....

 

Prajeme príjemný nákup

 

e-kvety