Rada by som sa poďakovala za skvelú spoluprácu. Rýchle spracovanie objednávky, krásna kytica a rýchle doručenie.

Lea, Skalica 16.4.2023

Super služba a doručenie krásneho kvetinového boxu načas.

Jarda, Holíč 23.10.2022

HolíčSpoľahlivá expresná donáška kytíc v Holíči - vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E-KVETY

Sú chvíle v živote, keď ľudia potrebujú doručiť kyticu kvetov v Holíči rýchlo a hľadajú spoločnosť, na ktorú by sa mohli spoľahnúť. E-kvety doručia kyticu v Holíčí, ktorú si vyberiete aj v deň objednania. Sme špecialisti na doručenie kvetov kamkoľvek pre vášho oslávenca, ktorý dostane kyticu spolu s vašim odkazom. Náš eshop je pre vás k dispozícii 24 hodín denne. Veľakrát sa stane, že zabudnete zablahoželať a kúpiť kyticu vašim najbližším. Alebo chcete prekvapiť kyticou kvetov osobu vám blízku, ktorá sa vrátila z pobytu v nemocnici či privítať nového člena rodiny. 

Máme pre vás pripravené kytice ku každej príležitosti. V pohodlí domova či práce si pozrite našu ponuku v eshope a objednajte kvety, ktoré pre vás naaranžujú naše skúsené floristky z čerstvých kvetov. Kuriér kyticu prevezme a doručí ku dverám vášho oslávenca a odovzdá mu ju spolu s vašim odkazom. 

Sme hrdí na našu schopnosť ponúknuť ľuďom v Holíči spoľahlivé služby doručenia kvetov v ten istý deň. Preto chceme zabezpečiť, aby ste boli s doručenými kvetmi maximállne spokojný a aby obdarovaný pri pohľade na vašu kyticu na vás dlho spomínal, na prekvapenie, ktoré ste mu pripravili 

A kam všade kytice kvetov doručujeme v okolí Holíča ? Kam potrebujete :

Kátov, Vrádište, Prietržka, Trnovec, Popudinské Močidľany, Dubovce, Radošovce, Radimov, Kopčany ....

 

Prajeme vám radosť z obdarovania