Som rada, že existuje táto možnosť, pretože dlhodobo žijem mimo SK a aspoň takýmto spôsobom som účastná na oslavách s mojou rodinou.

Anka, Londýn 14.8.2021

Ďakujem Vám za rýchle doručenie kytice aj za Vašu pomoc.

Janka, Snina 2.11.2021

SninaSpoľahlivá expresná donáška čerstvých kvetov v Snine - kvetinárstvo E- KVETY

Chcete neobyčajným spôsobom obdarovať a pripraviť prekvapenie k okrúhlinám vašej mamičky v Snine? Máme pre vás ponuku, ktorou budete nadšený. Doručíme kyticu z nádherných živých kvetov v Snine, kamkoľvek si budete priať. Či už sa bude nachádzať doma, na oslave v reštaurácii alebo v práci, všade ju nájdeme a kvetinový dar odovzdáme. Vieme, ako vám záleží na samotnom doručení kytice a preto je pre nás dôležité, aby donáška prebehla vždy s milým úsmevom a vrúcnym prístupom. Samozrejme s vašim kvetinovým darom dostane aj váš odkaz, ktorým jej môžete povedať čo všetko pre vás znamená a ako veľmi si vážite jej pomoc a lásku.

Pri príprave kytíc, ktoré sme pre vás nafotili, sme si dali záležať na ich rôznorodosti, aby ste mali možnosť si vybrať kyticu, vhodnú ku každej príležitosti, ktorá sa odohráva vo vašej rodine. Či už sa jedná o oslavu narodenín, menín, promócií, svadieb, alebo chcete niekoho privítať doma pri návrate z nemocnice, či iba tak spríjemniť deň kvetmi niekomu o kom viete, že mu prinesú radosť a tá chvíľa zostane navždy v jeho srdci. 

Keď už máte vybratú kyticu pre vášho oslávenca, stačí vyplniť objednvákový formulár a zvoliť spôsob platby, ktorý preferujete a vaša kytica sa začne pripravovať a ihneď ju doručujeme na adresu v Snine či blízkom okolí.

A kam kytice v okolí Sniny doručujeme :

Stakčín, Kolonica, Jalová, Ladomírov, Pčoliné, Pichne, Zubné, Belá nad Cirochou, Dlhé nad Cirochou, Modra nad Cirochou, Zemplínske Hámre .....

 

Želáme vám radosť z obdarovania