Objednávky kytíc doručujeme len po telefonickom potvrdení na tel. čísle +421903124849Ďakujem Vám za rýchle doručenie kytice aj za Vašu pomoc.

Janka, Snina 12.11.2017

Som rada, že existuje táto možnosť, pretože dlhodobo žijem mimo SK a aspoň takýmto spôsobom som účastná na oslavách s mojou rodinou.

Anka, Londýn 14.3.2018

SninaExpresná donáška čerstvých kvetov v Snine - kvetinárstvo E- KVETY

Žijete mimo Slovenska a chcete niekoho zo svojich blízkych obdarovať krásnou kyticou čerstvých kvetov v Snine a okolí? Niečo ste povedali, vyviedli a neviete ako sa ospravedlniť? Pre vás sme pripravili výber tých najkrajších kytíc aranžovaných s láskou, ktoré prehovoria za vás. Ku každej kytici môžte pripojiť aj venovanie, ktoré doručíme spolu s kyticou.

Objednávku vytvoríte priamo v našom eshope za pár minút. Vyberiete si kyticu, vyplníte kontaktné údaje oslávenca, určíte čas a miesto doručenia, pripojíte venovanie a o ostatné sa už postaráme my. Ak chcete poslať kyticu a zostať v anonymite nemusíte sa obávať, že by sme Vás prezradili. Vaše želanie je náš záväzok.

A kam kytice v okolí Sniny doručujeme :

Stakčín, Kolonica, Jalová, Ladomírov, Pčoliné, Pichne, Zubné, Belá nad Cirochou, Dlhé nad Cirochou, Modra nad Cirochou, Zemplínske Hámre .....

 

Prajeme Vám príjemný nákup