Kyticu som objednávala zo zahraničia, platba bola jednoduchá, výber pestrý a najrýchlejšia služba, kvety boli doručené do dvoch hodín a neskutočne potešili obdarovanú. Ďakujem celému tímu a určite službu využijem znovu!

Mária, Trenčín 15.6.2021

Vždy čerstvé kytice, už tretíkrát objednávam a som vždy spokojný. Len tak ďalej.

Branislav, Trenčianske Teplice 23.9.2021

TrenčínSpoľahlivá expresná donáška kvetov v Trenčíne - čarovné kytice - kvetinárstvo E- KVETY

Máte chuť prekvapiť krásnou kyticou niekoho z rodiny či priateľov v Trenčíne? Je darom ak máme okolo seba ľudí, ktorí si zaslúžia našu pozornosť. Poslať kyticu kvetov v Trenčíne a okolí je veľmi jednoduché s našou pomocou. 

Pripravili sme pre Vás široký výber tých najkrajších kytíc, ktoré môžete darovať vašim najbližších pri akejkoľvek príležitosti alebo vo všedný deň, iba tak, aby ste niekoho potešili a spravili jeho deň krajším.

Každá naša kytica má svoj príbeh, a vďaka vám je vždy iný a krásny :)

Záleží nám na vašej spokojnosti, preto pristupujeme ku každej jednej objednávke individuálne. Ak si nie ste istý výberom kytice, vždy sa na nás môžete s dôverou obrátiť, sme tu pre vás aby sme vám pomohli.

Ak už ste si vybrali kyticu, v objednávke nám uvediete meno obdarovnej osoby, adresu doručenia, dátum a približný čas kedy máme kyticu spolu s vašim venovním odovzdať. Vieme, že radi zažívate radosť spolu s vašimi blízkymi, preto neváhajte a v poznámke nás žiadajte, aby sme vám zaslali foto z odovzdania kvetinového daru.

Ak chcete niekoho prekvapiť a zostať v anonymite, je pre nás samozrejmosťou, že to dodržíme :)

Sme online 24 hodín denne, kytice doručujeme 7 dní v týždni - ak má byť kytica doručená počas soboty alebo nedele, prosím zadajte si vašu objednávku cez týždeň, aby sme si mohli naplánovať rozvoz počas víkendu. Pri rýchlej donáške vieme Vašu objednávku doručiť do 2 hodín od objednania. Ak čokoľvek potrebujete neváhajte nás kontaktovať na 0903124849.

V Trenčíne a okolí doručujeme :

Biskupice, Istebník, Juh, Kubrá, Kubrica, Opatová, Orechové, Záblatie, Západ, Zlatovce, Trenčianske Stankovce, Soblahov, Hrabovka, Skalka nad Váhom, Zamarovce, Drietoma, Veľké Bierovce, Opatovce, Trenčianska Turná, Mníchova Lehota, Chocholná-Velčice, Kostolná-Záriečie, Melčice-Lieskové ....

 

Užite si pocit radosti z obdarovania