Vďaka Vám, som sa zmierila s priateľkou. Nemala som odvahu na osobné stretnutie, tak som všetko vysvetlila kyticou + lístom.

Vieroslava, Červeník 3.4.2018

S dôverou som sa na Vás obrátila už tretíkrát a bola som vždy spokojná. Máte krásne kytice a milý prístup k zákazníkom.

Julka, Hlohovec 13.2.2018

HlohovecDonáška kvetov v Hlohovci - úžasné kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Hľadáte kvetinárstvo, ktoré pripraví a doručí krásnu kyticu z čerstvých kvetov v Hlohovci a jeho okolí? Neváhajte sa na nás s dôverou obrátiť.

S láskou a zodpovednosťou pre Vás a samozrejme Vašich blízkych, priateľov, rodičov ..... pripravíme kyticu, ktorá im vyrazí dych. Dávame si záležať na výbere kvetov do kytíc, ktoré pre Vás naše floristky priravujú.

V našom internetovom kvetinárstve sme pripravili pre Vás na výber množstvo kytíc v rôznych veľkostiach a k rozličným príležitostiam. Ak budete mať pochybnosti, či sa kytica, ktorá sa Vám páči hodí ako dar, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť mailom info@e-kvety.eu alebo telefonicky 0903124849.

Ak už máte v košíku kyticu, v ďaľšom kroku vyplníte kontaktné údaje obdarovanej osoby + venovanie, ktoré bude odovzdavné spolu s Vašim kvetinovým darom. Vy si určíte dátum odovzdania kytice a časové rozhranie doručenia.

Kytice doručujeme v Hlohovci a jeho okolí :

Sasinkovo, Kľačany, Pastuchov, Dolné Trhovište, Horné Otrokovce, Tepličky, Koplotovce, Leopoldov, Červeník, Madunice, Trakovice, Malženice, Bučany, Brestovany ....

 

Prajeme príjemný nákup