Ďakujem za rýchle doručenie kytice v sobotu keď som už ani nedúfal, že zoženiem niekoho kto prekvapí moju mamku.

Peťo, Detva 11.4.2022

Veľký výber, krásne kytice, ľahký spôsob objednania.

Elena, Píla 20.5.2022

DetvaSpoľahlivá expresná donáška kytícDetve - vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E- KVETY

Tento víkend sa koná oslava narodenín vašej maminky a vy ste smutný, pretože sa nemôžete zúčastniť tejto slávnosti? Pripravte jej spolu s nami jedinečné prekvapenie a pošlite nádhernú kyticu kvetov v Detve priamo na jej oslavu. Spolu môžme dohodúť aká je vaša predstava, poviete nám, ktoré kvety má rada a my pre ňu pripravíme kyticu, ktorá bude úplne jedinečná ako je vaša matka. Premyslíte si, čo všetko jej chcete popriať k sviatku a my vaše slová prinesieme spolu s kyticou do jej rúk. Na oslave bude žiariť kytica od vás ako ten najjasnejší drahokam, pretože je od milujúceho dieťaťa.

Samozrejme v Detve a okolí vieme doručiť kvety k akejkoľvek príležitosti. Iba pre vás sme pripravili výber kytíc ku každej slávnosti. Či je to oslava narodenín, menín, promócií, svadieb, alebo privítanie člena rodiny doma po pobyte v nemocnici. Sme vždy pripravený doručiť kvetinový dar na akékoľvek miesto, kde sa práve váš oslávenec nachádza.

U nás nájdete iba čerstvé kvety, o ktoré sa s láskou staráme, aby ešte dlho vydržali v domácnostiach vašich milovaných a tešili sa pohľadom na ne. 

Objednávku vytvoríte veľmi rýchlo a ľahko iba v troch krokoch. Prvoradé je vybrať si kyticu, ktorá sa vám najviac páči a je najvhodnejšia k vašej oslave. Potom už len vyplníte údaje k donáške, aby sme vedeli komu, kam a kedy máme kyticu doručiť. V poslednom kroku si zvolíte platbu, ktorú prefurujete a objednávka je dokončená. O ostatné sa už postaráme my a vy už radostne očakávate telefonát od vašich blízkych, ktorý nasleduje ihneď po doručení kvetov.

A kde v Detve a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Dúbravy, Očová, Vigľaš, Stožok, Slatinské Lazy, Stará Huta, Podkriváň, Kriváň, Korytárky, Hriňová, Detvianska Huta, Látky, Píla .....

 

Želáme vám radosť z obdarovania