Objednávky kytíc doručujeme len po telefonickom potvrdení na tel. čísle +421903124849Veľký výber, krásne kytice, ľahký spôsob objednania.

Elena, Píla 18.6.2018

Ďakujem za rýchle doručenie kytice v sobotu keď som už ani nedúfal, že zoženiem niekoho kto prekvapí moju mamku.

Peťo, Detva 11.4.2018

DetvaExpresná a spoľahlivá donáška v Detve a vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E- KVETY

Sme profesionálni floristi a preto je pre nás dôležitá vaša spokojnosť. Kytice pre vás pripravujeme vždy z čerstvých kvetov a na ich výbere si dávame mimoriadne záležať.

Naše floristky pripravia akúkoľvek kyticu podľa vášho želania, stačí keď im poviete, aká je vaša predstava. Kuriér Vašu objednávku doručí ZDARMA v rámci celej Detvy a širokého okolia.

Je naozaj veľa príležitostí, kedy chcete potešiť svojich blízkych, priateľov, obchodných partnerov, deti či rodičov. Máte možno príbuzných, ktorí žijú v Detve a chcete im popriať k narodeninám, meninám, ku skorému uzdraveniu alebo promóciám. Vyberte si tú, ktorá sa Vám páči najviac a mi ju doručíme spolu s vašim venovaním na akékoľvek miesto v Detve, či už to je do nemocnice, práce, školy, úradu, domova dôchodcov ......

A kde v Detve a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Dúbravy, Očová, Vigľaš, Stožok, Slatinské Lazy, Stará Huta, Podkriváň, Kriváň, Korytárky, Hriňová, Detvianska Huta, Látky, Píla .....

 

Prajeme príjemný nákup

 

e-kvety