Už tretí rok objednávam mojej maminke na narodeniny kyticu od vás. Žijem v Juhoafrickej republike a je pre mňa nesmierne dôležité, aby moja rodina vedela, že aj napriek tomu, že som ďaleko, myslím na nich a zdieľam ich radosti. Váš servis, kvety a podmienky sú naozaj výnimočné. Ďakujem pekne :)

Lívia, Juhoafrická republika 20.1.2021

Ďakujem za úžasnú prístup a rady ste super

Martin, Bardejov 26.2.2021

BardejovSpoľahlivá expresná donáška kytíc v Bardejove - vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E - KVETY

Chcete prekvapiť manželku v deň okrúhlych narodenín ? Máme pre vás skvelý nápad ! Pošlite jej v Bardejove kyticu ruží do práce, ktorá vyrazí dych a kolegyne budú v nemom úžase sledovať doručenie prekrásneho kvetinového daru. Je to neobyčajný zážitok, keď sa otvoria dvere a vaša milovaná neverí vlastným očiam, akou obrovskou nádhernou kyticou farebných ruží ste ju obdaroval. Ten pocit zostane navždy v jej srdci. Zažili sme s vami už toľko príbehov lásky a vždy sme prekvapení, aký sú muži romantickí a dajú si záležať na každom detaile, keď ide o ženu ich života. 

Doručíme váš kvetinový dar kamkoľvek si zmyslíte a kedykoľvek vám to vyhovuje. Donáške kvetov sa s láskou venujeme niekoľko rokov a nie je to pre nás iba práca, ale poslanie. Kvety odovzdáme oslávencovi vždy s milým úsmevom a prianím pevného zdravia. 

Pripravili sme pre vás online kvetinárstvo a zoradili kytie podľa jednotlívých príležitostí, aby bol výber pre vás čo najjednoduchší. Ak sa nebudete vedieť rozhodnúť, ktorá kytica je vhodná pre vašu príležitosť, vždy sa môžete obrátiť na nás, aby sme vám poradili. Objednávku donášky kytice môžete urobiť z pohodlia vášho domova či práce v troch jednoduchých krokoch, ktoré vám zaberú 5 minút z vášho vzácneho času.

A kde v Bardejove a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Bardejovská Nová Ves, Bardejovská Zábava, Dlhá Lúka Mihalov, Bardejovské Kúpele, Vinbarg, Družba, Moliterka, Obrancov mieru, Za rajom, Poštárka, Harčarovka, Pod Šibeňou horou, Tehelná, Chmelník, Postajok, Abrahámovce, Gerlachov, Frička, Komárov, Krivé, Lukavica, Marhaň, Nemcovce, Poliakovce, Regetovka, Rokytov, Šiba, Andrejová, Cigeľka, Hertník, Kobyly, Kríže, Lukov, Osikov, Tarnov, Brezovka, Kožany, Ondavka, Šašová ......

 

Užite si radosť z obdarovania