Už tretí rok objednávam mojej maminke na narodeniny kyticu od vás. Žijem v Juhoafrickej republike a je pre mňa nesmierne dôležité, aby moja rodina vedela, že aj napriek tomu, že som ďaleko, myslím na nich a zdieľam ich radosti. Váš servis, kvety a podmienky sú naozaj výnimočné. Ďakujem pekne :)

Lívia, Juhoafrická republika 20.1.2018

Ďakujem veľmi pekne za ochotu a pomoc pri zabezpečení prekvapenia v svadobný deň mojej priateľky.

Viktória, Bardejov 11.11.2017

BardejovExpresná a spoľahlivá donáška v Bardejove a vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E- KVETY

Sme profesionálni floristi a preto je pre nás dôležitá vaša spokojnosť. Kytice pre vás pripravujeme vždy z čerstvých kvetov a na ich výbere si dávame mimoriadne záležať.

Naše floristky pripravia akúkoľvek kyticu podľa vášho želania, stačí keď im poviete, aká je vaša predstava. Kuriér Vašu objednávku doručí ZDARMA v rámci celého Bardejova a širokého okolia.

Je naozaj veľa príležitostí, kedy chcete potešiť svojich blízkych, priateľov, obchodných partnerov, deti či rodičov. Máte možno príbuzných, ktorí žijú a pracujú v Bardejove a chcete im popriať k narodeninám, meninám, ku skorému uzdraveniu alebo promóciám. Vyberte si tú, ktorá sa Vám páči najviac a mi ju doručíme spolu s vašim venovaním na akékoľvek miesto v Bardejove, či už to je do nemocnice, práce, školy, úradu, domova dôchodcov ......

A kde v Bardejove a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Bardejovská Nová Ves, Bardejovská Zábava, Dlhá Lúka Mihalov, Bardejovské Kúpele, Vinbarg, Družba, Moliterka, Obrancov mieru, Za rajom, Poštárka, Harčarovka, Pod Šibeňou horou, Tehelná, Chmelník, Postajok, Abrahámovce, Gerlachov, Frička, Komárov, Krivé, Lukavica, Marhaň, Nemcovce, Poliakovce, Regetovka, Rokytov, Šiba, Andrejová, Cigeľka, Hertník, Kobyly, Kríže, Lukov, Osikov, Tarnov, Brezovka, Kožany, Ondavka, Šašová ......

 

Príjemný nákup