Milí naši zákazníci, v dňoch 7.8.2020 - 9.8.2020 objednávky nemôžeme z dôvodu čerpania dovolenky zrealizovať. Všetky objednávky, ktoré sme prijali do tohto termínu budú doručené. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Veľký výber, promtné doručenie, príjemná komunikácia.

Igor, Ilava 12.4.2018

Ďakujem za doručenie kytice Natália mojej mamičke k narodeninám, skvelá práca.

Anička, Nová Dubnica 26.11.2017

Dubnica nad VáhomDonáška kvetov v Dubnici nad Váhom - svieže kvety - krásne kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Ak chcete niekoho potešiť krásnou kyticou v Dubnici nad Váhom alebo okolí, či už mamičku, babičku, priateľku, manželku, otca, alebo Vašich klientov - práve pre Vás sme pripravili naše online kvetinárstvo.

Nájdete tu množstvo kytíc ku každej príležitosti a ľahko v pohodlí domova, môžete v troch krokoch zrealizovať Vašu objednávku.

Spolu s Vašim odkazom ju kuriér doručí kamkoľvek budete požadovať a odovzdá ju priamo obdarovanej osobe. Naši zákazníci už vedia, že pre nás je samozrejmosťou ak nás o to v objednávke požiadajú a obdarovaný s tým súhlasí, zasielame foto z doručenia kvetinového daru.

Ak potrebujete rýchle doručenie kytice, aj to pre Vás vieme zabezpečiť najneskôr do 2 hodín od objednania. Kurier Vašu objednanú kyticu doručí aj počas soboty a nedele ak objednávka bude zrealizovaná počas pracovných dní. Ak sa potrebujete čokoľvek spýtať alebo poradiť, vždy nás zastihnete na tel. kontakte 0903 124 849

A kam v Dubnici nad Váhom a okolí kytice doručujeme ? Kamkoľvek požadujete:

Pruské, Bohunice, Sedmerovec, Slavnica, Kameničany, Bolešov, Borčice, Horné Srnie, Nemšová, Nová Dubnica, Trenčianske Teplice ....

 

Príjemný nákup