Som rád, že je takáto možnosť, ako obdarovať niekoho anonymne, niekedy to inak nejde. Ďakujem za ukážkové vybavenie mojej objednávky.

Radoslav, Dubnica nad Váhom 14.10.2017

Veľký výber, promtné doručenie, príjemná komunikácia.

Igor, Ilava 12.4.2018

Dubnica nad VáhomDonáška kvetov v Dubnici nad Váhom - svieže kvety - krásne kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Ak chcete niekoho potešiť krásnou kyticou v Dubnici nad Váhom alebo okolí, či už mamičku, babičku, priateľku, manželku, otca, alebo Vašich klientov - práve pre Vás sme pripravili naše online kvetinárstvo.

Nájdete tu množstvo kytíc ku každej príležitosti a ľahko v pohodlí domova, môžete v troch krokoch zrealizovať Vašu objednávku.

Spolu s Vašim odkazom ju kuriér doručí kamkoľvek budete požadovať a odovzdá ju priamo obdarovanej osobe. Naši zákazníci už vedia, že pre nás je samozrejmosťou ak nás o to v objednávke požiadajú a obdarovaný s tým súhlasí, zasielame foto z doručenia kvetinového daru.

Ak potrebujete rýchle doručenie kytice, aj to pre Vás vieme zabezpečiť najneskôr do 2 hodín od objednania. Kurier Vašu objednanú kyticu doručí aj počas soboty a nedele ak objednávka bude zrealizovaná počas pracovných dní. Ak sa potrebujete čokoľvek spýtať alebo poradiť, vždy nás zastihnete na tel. kontakte 0903 124 849

A kam v Dubnici nad Váhom a okolí kytice doručujeme ? Kamkoľvek požadujete:

Pruské, Bohunice, Sedmerovec, Slavnica, Kameničany, Bolešov, Borčice, Horné Srnie, Nemšová, Nová Dubnica, Trenčianske Teplice ....

 

Príjemný nákup