Ďakujem za doručenie kytice Natália mojej mamičke k narodeninám, skvelá práca.

Anička, Nová Dubnica 26.9.2021

Som rád, že je takáto možnosť, ako obdarovať niekoho anonymne, niekedy to inak nejde. Ďakujem za ukážkové vybavenie mojej objednávky.

Radoslav, Dubnica nad Váhom 14.10.2021

Dubnica nad VáhomSpoľahlivá donáška kvetov v Dubnici nad Váhom - svieže kvety - krásne kytice - kvetinárstvo E - KVETY

Ak ste dnes dostali skvelý nápad a chcete vytvoriť úsmev na tvári a radosť v srdci, doručenie kytice v Dubnici nad Váhom vložte do našich rúk. Nik vám nepripraví kyticu krajšiu ako my. Sme donášková služba kvetov, ktorá doručuje kytice v Dubnici nad Váhom už viac ako 8 rokov. Poznáme vás, svojich zákazníkov, a vieme ako je pre vás dôležité doručenie kytice priamo osobe vášho srdce blízkej. Vždy si dáme záležať na čerstvosti kvetov a kytice aranžujeme s láskou, aby efekt keď oslávenec kvety preberie bol očarujúci. Ku kyticiam prikladáme aj vaše blahoželanie, aby slová vami vypovedané zasiahli obdarovanú osobu ako čarovný prútik, ktorý prenesie slová z veľkej diaľky. 

Pripravili sme pre vás online kvetinárstvo, kde môžete vybrať kyticu vhodnú k vašej príležitosti z pohodlia vášho domova. Nepotrebujete k tomu nič iné ako počítač alebo mobil.Môžete behom 5 minút potešiť krásnou kyticou v Dubnici nad Váhom alebo okolí, či už mamičku, babičku, priateľku, manželku, otca, alebo vašich klientov.

Ak potrebujete rýchle doručenie kytice, aj to pre vás vieme zabezpečiť najneskôr do 2 hodín od objednania. Kurier vašu objednanú kyticu doručí aj počas soboty a nedele ak objednávka bude zrealizovaná počas pracovných dní. Ak sa potrebujete čokoľvek spýtať alebo poradiť, vždy nás zastihnete na tel. kontakte 0903 124 849

A kam v Dubnici nad Váhom a okolí kytice doručujeme ? Kamkoľvek požadujete:

Pruské, Bohunice, Sedmerovec, Slavnica, Kameničany, Bolešov, Borčice, Horné Srnie, Nemšová, Nová Dubnica, Trenčianske Teplice ....

 

Želáme vám radosť z nakupovania