Veľký výber, jednoduchá a rýchla objednávka. Skvelý servis!

Ján, Dojč 24.8.2021

Ďakujem za spoluprácu pri vytváraní objednávky aj za doručenie.

Klaudia, Senica 21.3.2021

Senica



Spoľahlivá expresná donáška kvetov v Senici nádherné kytice z čerstých kvetov -  kvetinárstvo E-KVETY

Dnes je deň, keď vaša priateľka oslavuje významné životné jubileum? Máte šťastie, že ste k nám zavítali. Doručíme jej nádernú kyticu pripravenú podľa vášho želania v Senici či už do práce ak si to želáte, alebo priamo domov či do reštaurácie kde sa bude oslava konať. Pripravte jej neopakovateľné prekvapenie, na ktoré nikdy nezabudne. Kytica bude doručená s vašim odkazom kde jej môžete napísať blahoželanie a svoje vyznanie. Ženy veľmi obľubujú, keď si môžu kvetinové dary prebrať na svojom pracovisku, pretože pri tom býva veľa pozorovateľov, ktorí s obdivom hľadia na nádherné kvety, ktoré dostala ich kolegyňa. A ona bude pyšne stáť so svojou kyticou a pózovať pre fotografiu, ktorú vám obratom pošle, aby mohla vyjadriť svoju radosť a poďakovanie. Zažili sme s vami už veľa nádherných momentov, keď radosť v srdci bola na strane obdarovanej ale aj nášho zákazníka, ktorý už netrpezlivo očakáva, kedy kuriér kyticu doručí jeho milovanej.

Je veľa príležitostí, keď si môžete vybrať z našich čarovných kytíc a spríjemniť deň vašim blízkym. Či už v deň narodenín, menín, svadieb, promócií, alebo iba tak prejaviť svoju účasť v ťažších chvíľach vašim priateľom. Kytice sme zoradili v eshope do viacerých kategórií, aby bol pre vás nákup čo najjednoduchší. Ale samozrejme, ak sa nebudete vedieť rozhodnúť pre tú správnu kyticu, neváhajte sa obrátiť na nás, s radosťou vám pomôžeme. 

Ak už máte v košíku kyticu, v ďaľšom kroku vyplníte kontaktné údaje obdarovanej osoby + pripojíte vaše venovanie a v poslednom kroku zvolíte spôsob platby. Vy si určíte dátum odovzdania kytice a časové rozhranie doručenia.

A kam kytice v Senici a okolí doručujeme ? Kamkoľvek potrebujete :

Rybky, Smrdáky, Oreské, Lopašov, Častkov, Rohov, Hlboké, Prietrž, Sobotište, Jablonica, Cerová ....

 

Želáme vám radosť z obdarovania