Ďakujem za odporúčanie, kytica ktorú ste mi pripravili veľmi potešila.

Janko, Spišská Belá 28.5.2019

Vždy som veľmi spokojná s Vašimi donáškami - kytice sú vždy nádherné a doručené na čas.

Alžbetka, Spišská Belá 11.3.2019

Spišská BeláNajspoľahlivejšia expresná donáška v Spišskej Belej a širokom okolí so sviežimi kvetmi a ľudským prístupom - kvetinárstvo E- KVETY

Žijete mimo Slovenska a potrebujete doručiť kyticu v Spišskej Belej ? Tak poďte na to a vyberte si z našej ponuky. Pripravili sme pre vás tie najkrajšie kytice z čerstvých sviežich kvetov a zoradili do kategórií podľa príležitosti. Vyberte si tú najkrajšiu a naši kuriéri ju doručia v Spišskej Belej alebo okolí kedykoľvek a kamkoľvek - do úradu, školy, reštaurácie, nemocnice, práce alebo domov.

Neviete si poradiť s výberom tej správnej kytice ? Môžete sa na nás obrátiť na tel. čísle 0903/124849, na "chate" alebo mailom na info@e-kvety.eu a my vám ochotne pomôžeme.

Ku kytici, ktorú pripravia naše skúsené floristky priložíme vaše venovanie. Môžeme vám zaslať aj fotografiu kytice a obdarovanej, ak nás o to v objednávke požiadate.

Objednávku vyplníte veľmi jednoducho, vyberiete si spôsob platby, ktorý vám vyhovuje a to je všetko. O ostatné sa už postaráme my.

 

Prajeme vám príjemný nákup

 

e-kvety