Chcem sa Vám touto cestou poďakovať, za naozaj skvelé doručenie krásnej kytice mojej priateľke.

Vladimír, Stará Ľubovňa 11.1.2022

Kytice sú krásne, donáška bola expresná, určite využijem Vaše služby aj na budúce.

Karolína, Vyšné Ružbachy 13.3.2022

Stará ĽubovňaSpoľahlivá donáška čerstvých kvetovStarej Ľubovni - kvetinárstvo E-KVETY

Dnes sa cítite úžasne, pretože ste zamilovaný a chcete pripraviť krásny deň vašej láske? Vyberte si u nás nádhernú kyticu a my ju doručíme v Starej Ľubovni spolu s vašim odkazom. Doručujeme kvety kamkoľvek požiadate, či už priamo domov, alebo na oslavu, do reštaurácie či do práce. Veľa našich zákazníkov si vyberie doručenie kvetov práve do práce, pretože sú radi, ak ocenia obdarovanie milovanej osoby aj jej kolegovia, takáto donáška býva veľmi emotívna. Potom už iba netrpezlivo pozerajú na mobil, kedy im zavolá ich milovaná a s radosťou v hlase rozpovie celý príbeh z doručenia kvetov a poďakuje sa za tak nádherný nápad.

Môžete sa na nás spoľahnúť pri každej rodinnej príležitosti. Či už sa jedná o prianie k narodeninám, meninám, Deň žien, alebo si chcete uctitť maminku v Deň matiek, vždy máme pre vás pripravených množstvo krásnych kytíc, ktoré potešia vašich oslávencov. Kytice kombinujeme iba z čerstvých kvetov tulipánov, gerbier, frézií, ruží, hortenzií, karafiátov, santiniek, slnečníc, alstromérií, iskerníkov ..... Skúsené floristky pre vás naaranžujú neobvyklé kytice, ktoré ešte dlho budú zdobiť príbytok vašich blízkych.

Objednávku si vytvoríte priamo tu v našom internetovom kvetinárstve. Keď už máte vybratú kyticu, v ďalšom kroku nám vyplníte potrebné údaje k donáške a v poslednom kroku si zvolíte spôsob platy. Nákup u nás je veľmi jednoduchý a rýchly.

A kam kytice v okolí Starej Ľubovne doručujeme ? Všade kam potrebujete:

Chmeľnica, Hajtovka, Nová Ľubovňa, Plavnica, Forbasy, Lacková, Nižné Ružbachy, Vyšné Ružbachy ....

Želáme vám radosť z obdarovania