Milí naši zákazníci, v dňoch 7.8.2020 - 9.8.2020 objednávky nemôžeme z dôvodu čerpania dovolenky zrealizovať. Všetky objednávky, ktoré sme prijali do tohto termínu budú doručené. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Moja sestra prvýkrát dostala kyticu kuriérom. Už som sa nevedela dočkať, kedy sa mi ozve a ako zareaguje. Ďakujem, že ste nám obom urobili radosť. Určite ešte využijem Vaše služby.

Antónia, Ľubochňa 8.2.2018

Ďakujem za krásnu kyticu, ktorú ste pripravili mojej mamke, tá bola dojatá a ja šťastná, že som ju dokázala takto potešiť.

Irenka, Ružomberok 16.4.2018

RužomberokNajlepšia donáška v Ružomberku a vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E- KVETY

Pochádzate z Ružomebrku a bývate niekde mimo mesta ? Niekto z Vašej rodiny alebo priateľov má narodeniny alebo iný sviatok a vy ho chcete prekvapiť krásnou kyticou ? U nás ste na správnom mieste. My sa radi postaráme o to, aby kytica, ktorú si u nás vyberiete, bola doručená našimi kuriérmi spolu s vašim venovaním do rúk oslávenca.

Objednávkový formulár je veľmi jednoduchý, vyplníte nám v ňom údaje, ktoré sú potrebné k doručeniu vašej objednávky. V ďalšom kroku si zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje najviac a tým je objednávka dokončená.

Kytice doručujeme už do 2 hodín od objednania, 7 dní v týždni a objednávky môžete realizovať 24 hodín denne. Ak potrebujete poradiť s výberom kytice, alebo máte akúkoľvek inú otázku neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať mailom info@e-kvety.eu alebo telefonicky 0903124849.

A kde v Ružomberku a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Bešeňová, Kalameny, Liptovská Lúžna, Liptovská Teplá, Liptovský Michal, Lúčky, Potok, Štiavnička, Hubová, Komjatná, Lisková, Ludrová, Švošov, Ivachnová, Likavka, Liptovská Štiavnička, Ľubochňa, Martinček, Stankovany .....

 

Príjemný nákup