Moja frajerka bola nadšená z kytice, ktorú som jej vybral vo Vašom kvetinárstve. Ďakujem Vám za pomoc

Boris, Ivachnová 18.2.2021

Ďakujem za krásnu kyticu, ktorú ste pripravili mojej mamke, tá bola dojatá a ja šťastná, že som ju dokázala takto potešiť.

Irenka, Ružomberok 16.4.2021

RužomberokNajlepšia expresná donáška kytíc v Ružomberku - vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E - KVETY

Je deň narodenín vašich milovaných a vy ste práve v deň oslavy odcestovaný? Postaráme sa o to, aby ste sa zúčastnili gratulácie a doručíme nádhernú kyticu kvetov v Ružomberku priamo do rúk olsávenca a vaše slová prenesieme na kartičke, ktorá bude odovzdaná spolu s kvetmi. Práve váš kvetinový dar sa stane nezabudnuteľným a oči budú žiariť šťastím pri zistení, že aj keď ste stovky kilometrov vzdialený, našli ste spôsob, ako potešiť vám tak blízku osobu. Okamžite sa musí s vami spojiť a odovzdať vám svoje poďakovanie telefonicky, pretože je poctená pozornosťou od vás. Je tak vzácny dar pre nás, keď môžme byť súčasťou vašich príbehov a čerpať toľko radosti a šťastia pri doručovaní kvetinových darov v Ružomberku a širokom okolí. 

Zoradili sme pre vás kytice do niekoľkých sekcií, aby ste si mohli z pohodlia vášho domova či práce vytvoriť objednávku v troch rýchlych krokoch. Keď máte v košíku kyticu, ktorá vás oslovila, už stačí vyplniť údaje k donáške v objednávkovom formulári a v poslednom kroku si zvoliť spôsob platby. O všetko sa postará naše online kvetinárstvo, ktoré je zárukou, že ste donášku kvetov zverili do rúk spoľahlivých odborníkov.

Kytice doručujeme už do 2 hodín od objednania, 7 dní v týždni a objednávky môžete realizovať 24 hodín denne. Ak potrebujete poradiť s výberom kytice, alebo máte akúkoľvek inú otázku neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať mailom info@e-kvety.eu, v čete alebo telefonicky 0903124849.

A kde v Ružomberku a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Bešeňová, Kalameny, Liptovská Lúžna, Liptovská Teplá, Liptovský Michal, Lúčky, Potok, Štiavnička, Hubová, Komjatná, Lisková, Ludrová, Švošov, Ivachnová, Likavka, Liptovská Štiavnička, Ľubochňa, Martinček, Stankovany .....

 

Prajeme vám radostný nákup