Potrebovala som na poslednú chvíľu poslať kyticu mojej švagrinej v Sliači a Vy ste ma zachránili. Ďakujem za promtné doručenie nádhernej kytice.

Henrieta, Sliač 25.7.2019

Máte krásnu stránku, jednoduchá a rýchla objednávka, bezpečná platba, kytica dorazila včas a bola krajšia ako na obrázku.

Oliver, Sliač 16.6.2019

SliačSpoľahlivá donáška sviežich kytíc v Sliači - expresné doručenie - kvetinárstvo E-KVETY

 

Už niekoľko rokov doručujeme pre vás kytice v Sliači a blízkom okolí. Sme poctení a hrdí na to, že sme súčasťou vašich príbehov. Prinášame v Sliači spolu s kyticami aj emócie ukryté v každej z nich. Vieme aké dôležité je pre vás, aby oslávenec zažil veľké prekvapenie a o to viac sa tešil z kytice, preto všetko pripravíme tak, aby na tento zážitok ešte dlho spomínal.

Kvety starostlivo pre vás vyberáme, aby ešte po doručení dlho tešili vašich blízkych. Floristky milujú svoju prácu a každú kyticu pre vás pripravujú s radosťou.

Pripravili sme pre vás široký výber tých najkrajších kytíc ku každej príležitosti stačí si vybrať, vyplniť objednávku, zvoliť psôsob platby ktorý vám vyhovuje a kytica môže putovať do rúk oslávenca. Čaká ho nezabudnuteľný deň !

 

Tak poďte na to a vyberte tú, ktorá vám padne do oka

 

e-kvety