Všetko prebehlo v poriadku, nemám čo vytknúť. Patrí Vám moja vďaka.

Magdaléna, Topoľčany 16.1.2021

Ďakujem Vám za odporučenie kvetinového boxu, sestra sa veľmi tešila, ešte nikdy nič podobné nedostala.

Andrea, Topoľčany 6.10.2021

TopoľčanyNajspoľahlivejšia expresná donáška kvetov Topoľčanoch a okolí - kvetinárstvo E- KVETY

Dnes ste dostali skvelý nápad, ako povedať " milujem ťa a chcem spraviť tvoj deň krajším " a poslať kyticu červených ruží v Topoľčanoch? Sme pripravení doručiť vašej milovanej kvety expresne. Každý deň robíme rozvoz kytíc v Topoľčanoch  pre všetkých vašich blízkych priamo k dverám ich domu, či do práce kde to vôbec neočakávajú a ich prekvapenie je obrovské. Vieme akým šťastím je pre vás, keď vás kontaktujú oslávenci a zdieľajú s vami svoju radosť z obdarovania. Sme nadšení spolu s vami a naša práca nám dáva zmysel a je našim poslaním. 

Chceli sme pre vás urobiť nákup čo najjednoduchší a preto sme vytvorili eshop, kde si z pohodlia domova či kancelárie môžete vybrať kyticu ako kvetinový dar. Ak neviete aké kvety sa hodia k príležitosti sviatku vašich blízkych, radi vám pomôžeme s jej výberom. Kytice pripravujú kreatívne floristky z čerstvých kvetov o ktoré sa starajú, aby boli vždy v najlepšej kvalite. Kurier kyticu doručí spolu s vašim odkazom na miesto kde sa oslavenec nachádza.

Čo by ste ešte mali vedieť ?

Kytice doručujeme každý deň od 8:00 do 20.00 hod., aj do 2 hodín od objednania, pracujeme 7 dní v týždni, sme online 24 hodín denne a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903 124 849. 

A kde v Topoľčanoch a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Ardanovce, Plesovce, Čermany, Horné Chlebany, Hrušovany, Kamanová, Krnča, Kuzmice, Lužany, Nemečky, Preseľany, Solčany, Urmince, Belince, Bojná, Dvorany nad Nitrou, Horné Obdokovce, Koniarovce, Malé Ripňany, Oponice, Prašice, Radošina, Továrniky, Veľké Dvorany, Vozokany, Biskupová, Čeľadince, Jacovce, Kovarce, Krušovce, Ludanice, Nemčice, Nitrianska Streda, Práznovce, Súlovce, Veľké Ripňany ...
 
Želáme Vám radosť z obdarovania